Olimpia wreszcie zwycięża na wyjeździe! Z Arką Gdynia

Łukasz Szalkowski
Paweł Skraba (pomorska.pl)
PIŁKA NOŻNA. Biało-Zieloni przerwali złą passę w meczach wyjazdowych. Ciekawe spotkani Olimpia wygrała 1:0.

W pierwszej połowie przeważali gospodarze, choć Olimpia także stworzyła sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Druga część spotkania była już bardziej wyrównana, a w końcówce spotkania prym wiedli grudziądzanie. Przewaga przyniosła owoce w 88. minucie, gdy po rzucie wolnym bramkarz Arki wypuścił piłkę z rąk, a Ruszkul wbił ją do bramki.Arka Gdynia 0:1 Olimpia Grudziądz                            88' Piotr Ruszkul Arka: Michał Szromnik, Julien Tadrowski, Krzysztof Sobieraj, Tomasz Jarzębowski (56' Bartosz Brodziński), Piotr Tomasik, Radosław Pruchnik, Michał Rzuchowski, Damian Krajanowski, Piotr Kuklis (86' Dariusz Formella), Marcin Radzewicz (68' Mateusz Szwoch), Marcus Vinicius da SilvaOlimpia: Michał Wróbel, Robert Pisarczuk, Marcin Staniek, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Woźniak, Adrian Frańczak, Michał Łabędzki, Dariusz Kłus (79' Mariusz Kryszak), Paul Grischok (85' Marcin Smoliński), Piotr Ruszkul, Adam Cieśliński (73' Maciej Rogalski)Zółte kartki: Michał Rzuchowski 41', Julien Tadrowski 76', Krzysztof Sobieraj 87', Marcus Vinicius da Silva 88', Krzysztof Sobieraj 90+4' - Sławomir Mazurkiewicz 22', Adam Cieśliński 54', Adrian Frańczak 57'Czerwone kartki: Krzysztof Sobieraj 90+4'