Ondrej Duda bohaterem. Strzelił gola po niecałej minucie od wejścia na boisko [ZDJĘCIA,WIDEO]

jac AIP
Ondrej Duda bohaterem. Piłkarz Legii Warszawa zdobył bramkę dla Słowacji
Ondrej Duda bohaterem. Piłkarz Legii Warszawa zdobył bramkę dla Słowacji Szymon Starnawski
Świetna zmiana Ondreja Dudy! Słowak na co dzień grający w Legii Warszawa wszedł w 60 minucie meczu z Walią przy stanie 0:1, a już chwilę potem cieszył się ze swojego gola! Zobacz, jak trafił do siatki.

A wyglądało to tak:

Internet szybko zaczął komentować osiągnięcie piłkarza na co dzień grającego w barwach klubu Legia Warszawa:

Niestety bramka piłkarza nie pozwoliła na zwycięstwo Słowacji i mecz zakończył się wynikiem 2 - 1 dla Walii.