Oto motorola moto g100 z unikalną platformą Ready For!

Materiał informacyjny Motorola
motorola moto g100
Motorola prezentuje swój nowy, flagowy smartfon – model moto g100. To nowoczesne urządzenie o bardzo mocnej specyfikacji, ze wsparciem dla zupełnie nowej platformy Ready For zaprojektowanej z myślą o użytkownikach chcących uczynić ze swojego telefonu mobilne biuro lub centrum rozrywki.

Motorola moto g100 to smartfon oferujący nam specyfikację nieustępującą w niczym liderom rynku. Producent postawił w jej przypadku na niezwykle wydajny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870 5G i 8 GB RAM. Taki zestaw powinien zapewnić użytkownikowi niesamowitą jakość i szybkość pracy nawet przy bardziej wymagających zadaniach. Na dane użytkownika zostało wygospodarowane sporo miejsca – aż 128 GB rozszerzalne za pośrednictwem kart microSD. Modem 5G umieszczony na pokładzie motorola moto g100 zapewni nam natomiast niesamowicie szybką transmisję danych i błyskawiczne pobieranie plików z Internetu. Obraz wyświetlany będzie na przejrzystym ekranie CinemaVision o przekątnej 6,7 cala i w rozdzielczości Full HD+. Nie można nie wspomnieć o tym, że jest to matryca o proporcjach 21:9 i częstotliwości odświeżania 90 Hz ze wsparciem dla HDR10.

Nowy flagowiec Motoroli to także świetne możliwości fotograficzne. Zadba o nie aparat o rozdzielczości 64 Mpix umożliwiający nagrywanie materiałów wideo w maksymalnej, obłędnej rozdzielczości 6k i 30 fps. Ciekawostką jest możliwość tworzenia filmów slowmotion 120 fps w rozdzielczości Full HD. Obiektyw ultraszerokokątny natomiast umożliwia nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości maksymalnej 4K i 30 fps. Jeśli jesteście fanami selfie, to ucieszy Was fakt, że prezentowany smartfon został wyposażony w dodatkowy, frontowy obiektyw szerokokątny, który pozwoli na wykonywanie jeszcze bardziej efektownych zdjęć tego typu.

Motorola moto g100 wyposażona została w podwójny, hybrydowy slot SIM. Oznacza to, że jednocześnie możemy używać dwóch kart nano SIM lub jednej nano SIM i jednej micro SD. Producent postanowił ponadto zaserwować nam na pokładzie tego flagowca takie przydatne funkcje, jak:

  • Dual Capture – możliwość nagrywania materiałów wideo jednocześnie przednią i tylną kamerą; funkcja spodoba się szczególnie osobom zajmującym się vlogowaniem i prowadzeniem transmisji w sieciach społecznościowych,

  • Gesty Moto – dwukrotne machnięcie pozwala uruchomić latarkę, dwukrotne przekręcenie nadgarstka uruchamia aplikację aparatu; bardzo wygodne rozwiązanie jeśli nie chcemy się przebijać przez menu lub gdy chcemy błyskawicznie uruchomić daną funkcjonalność,
  • Wyświetlacz Moto – pozwala na podgląd powiadomień, odpowiedź i odrzucenie ich bez wybudzania telefonu i bez odblokowywania go.

Motorola moto g100 pracuje pod kontrolą systemu Android 11 i zasilana jest za pośrednictwem dużego, wydajnego akumulatora o pojemności 5000 mAh.

Wraz z motorolą moto g100 debiutuje inna ważna nowość producenta. Mowa o platformie Ready For. Docenią ją osoby stale pozostające w ruchu, chcące wykorzystywać smartfon także jako mobilne biuro. Wspomniana nowość pozwala na wygodne podpięcie smartfonu do zewnętrznych akcesoriów, takich jak monitor, mysz, klawiatura i… pad. W ten sposób motorola moto g100 może stać się naszym mobilnym centrum dowodzenia, przynosząc nam następujące udogodnienia:

  • nowy wymiar wideorozmów – możemy przenieść je ze smartfona na ekran telewizora bądź monitora; w takiej sytuacji nasza motorola moto g100 posłuży jako kamera internetowa o wysokiej rozdzielczości z funkcją inteligentnego śledzenia ruchu (dzięki czemu kadr rozmowy zawsze będzie optymalny),
  • pełne środowisko do pracy – możliwe jest połączenie z telefonem monitora (np. Lenovo G27c-10) oraz bezprzewodowych myszy (np. Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse) i klawiatury (np. Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II); dzięki takiemu rozwiązaniu wygodnie napiszemy maila, bądź będziemy w satysfakcjonujący sposób szybko tworzyć nowe dokumenty lub edytować te już istniejące,

  • doświadczenie mobilnej konsoli do gier – sparuj ze swoim smartfonem pad, podłącz go do monitora lub telewizora i korzystaj ze swoich gier mobilnych w taki sposób, w jaki grałbyś na prawdziwej, pełnowymiarowej konsoli,

  • tryb telewizyjny – oglądaj swoje ulubione materiały wideo z YouTube bądź innych serwisów VOD na dużym ekranie i jednocześnie ciesz się pełną funkcjonalnością swojego smartfonu; przeglądaj zawartość serwisów społecznościowych i pozostań w kontakcie ze znajomymi.

Te niesamowite możliwości (i o wiele więcej) zaoferuje Ci motorola moto g100 – nowoczesny flagowiec na miarę XXI wieku.

Dodaj ogłoszenie