PAPN Płock zwycięzcą turnieju ZINA CUP 2013

Rafał Langowski
Zakończył się II Ogólnopolski Turniej Orlików 2002 „ZINA CUP 2013”, który odbył się w Hali Mistrzów we Włocławku. Organizatorami turnieju był Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Mistrzostwa Sportowego we Włocławku (ul. Słowackiego) oraz Dziecięca Akademia Piłkarska z Włocławka.

W imprezie udział wzięło dwanaście zespołów, które rywalizowały o główną nagrodę turnieju – stroje piłkarskie ufundowane przez Pana Grzegorza Wódkiewicza właściciela firmy ZINA Sport z Bydgoszczy.
SMS Cup 2013. Niepokonani włocławscy trampkarze na trzecim miejscu Drużyny rywalizowały w czterech grupach po trzy zespoły:
Grupa A
UKS MOSiR Lipno – UKS SMS Włocławek 2:1UKS MOSiR Lipno – Czarni Pruszcz Gdański 1:2UKS SMS Włocławek – Czarni Pruszcz Gdański 1:2
I miejsce Czarni Pruszcz GdańskiII miejsce UKS MOSiR LipnoIII miejsce UKS SMS Włocławek
Grupa B
Włocłavia Włocławek – Płocka Akademia Pilki Nożnej 2:3Włocłvia Włocławek – Zawisza Bydgoszcz 0:1Zawisza Bydgoszcz – Płocka Akademia Pilki Nożnej 0:0
I miejsce Płocka Akademia Piłki NożnejII miejsce Zawisza BydgoszczIII miejsce Włocłavia Włocławek
Grupa C
Włókniarz Toruń – ŁKS II Łódź 4:1Włókniarz Toruń – Karolinka Koziegłowy 3:1Karolinka Koziegłowy – ŁKS II Łódź 1:3
I miejsce Włókniarz ToruńII miejsce ŁKS II ŁódźIII miejsce Karolinka Koziegłowy
Grupa D
ŁKS I Łódź – DAP Włocławek 8:1ŁKS I Łódź – Gryf 2009 Tczew 1:2Gryf 2009 Tczew – DAP Włocławek 3:1
I miejsce Gryf 2009 TczewII miejsce ŁKS I ŁódźIII miejsce DAP Włocławek
Faza finałowa:
Drużyny, które zajęły III miejsca w grupach rywalizowały między sobą o miejsca od IX- XII systemem „każdy z kazdym", a tak przedstawiały się wyniki:
UKS SMS Włocławek – Włocłavia Włocławek 1:1Karolinka Koziegłowy – DAP Włocławek 0:3UKS SMS Włocławek – Karolinka Koziegłowy 2:0Włocłavia Włocławek – DAP Włocławek 3:2DAP Włocławek – UKS SMS Włocławek 0:3Włocłavia Włocławek – Karolinka Koziegłowy 3:1
XII miejsce Karolinka KoziegłowyXI miejsce DAP WłocławekX miejsce Włocłavia WłocławekIX miejsce UKS SMS Włocławek
Oto jak przedstawiała się rywalizacja o miejsca I –VIII
1. IA Czarni Pruszcz Gdański – IIB Zawisza Bydgoszcz 0:12. IIA UKS MOSiR Lipno – IB Płocka Akademia Piłki Nożnej 1:43. IC Włókniarz Toruń – IID ŁKS I Łódź 3:24. IIC ŁKS II Łódź – ID Gryf 2009 Tczew 1:3
Następnie grali:
Zwycięzca meczu 1 i 3Zawisza Bydgoszcz – Włókniarz Toruń 5:3Przegrany meczu 1 i 3Czarni Pruszcz Gdański – ŁKS I Łódź 2:2 (rzuty karne 2:3)Zwycięzca meczu 2 i 4Płocka Akademia Piłki Nożnej – Gryf 2009 Tczew 4:2Przegrany meczu 2 i 4UKS MOSiR Lipno – ŁKS II Łódź 0:2
W meczu o miejsce VII spotkały się:Czarni Pruszcz Gdański – UKS MOSiR Lipno 6:0
W meczu o miejsce V spotkały się:ŁKS I Łódź – ŁKS II Łódź 5:1
W meczu o miejsce III zagrały zespoły:Włókniarz Toruń – Gryf 2009 Tczew 1:3
Mecz o miejsce pierwsze:Zawisza Bydgoszcz – Płocka Akademia Piłki Nożnej 1:2
Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
Puchar za I miejsce ufundowany przez Firmę PPHU Morpol Państwa Morawskich z Włocławka powędrował do Płockiej Akademii Piłki NożnejMedale dla zespołu I zostały ufondowane przez Pana Tomasza Bączykowskiego właściciela Kancelarii Adwokackiej przy ul Kościuszki we WłocławkuNagrodę w postaci strojów sportowych ufundował Pan Grzegorz Wódkiewicz właściel salonu ZINA Bydgoszczy ul. Gdańska 165, a nagodę wręczył Pan Rafał Langowski przedstawiciel salonu.Najlepszym zawodnikiem drużyny został wyrany Owczarski KamilTrenerem zespołu jest Pan Śmiechowski Tomasz, któremu serdecznie gratulujemy!!!
Puchar za II miejsce dla zespołu Zawiszy Bydgoszcz ufundowany został przez Prezesa UKS SMS Włocławek Pana Macieja JankowskiegoMedale dla II zespołu ufundował Pan Jacek Zawidzki, założyciel Dziecięcej Akademii Piłkarskiej we Włocławku, Nasiegniewie i Lubieniu KujawskimNajlepszym zawodnikiem drużyny został Patryk JóźwiakTrenerem zespołu jest Pan Damian Bławat zaś kierownikiem Pan Krzysztof Kozłowski
Puchar za III miejsce dla zespołu Gryf 2009 Tczew ufundował Zarząd WKS Włocłavia Włocławek i został osobiście wręczony przez prezesa klubu Pana Piotra Olszewskiego i członka zarządu Piotra LinowieckiegoMedale dla III zespołu ufundował Pan Włodzimierz Stokwisz z Ośrodka Szkolenia Kierowców „Dwójka" we WłocławkuNajlepszym zawodnikiem drużyny został Czochór JakubTrenerem zespołu jest Pan Jacek Manuszewski
Puchar za IV miejsce, który przypadł drużynie Włókniarza Toruń ufundował Pan Wiesław Budziejko właściciel Firmy Cateringowej Restauracja Polska oraz Nowy Expres we Włocławku.Najlepszym zawodnikiem drużyny został Krzysztof DzikowskiTrenerem zespołu jest Pan Goszka Zbigniew
V miejsce zajęła drużyna ŁKS I Łódź trener zespołu Pan Dziedzic Jarosław – Najlepszym zawodnikiem drużyny został Oskar BłochVI miejsce zajęła drużyna ŁKS II Łódź kierownik zespołu Pan Maciej Rogalski- Najlepszym zawodnikiem drużyny został Kacper BarańskiVII miejsce zajęła drużyna Czarni Pruszcz Gdański pod wodzą trenera Jarosława Karnatha – Najlepszym zawodnikiem drużyny został Hubert BugajewskiVIII miejsce przypadło zespołowi UKS MOSiR Lipno prowadzonym przez trenera Marcina Bartczaka – Najlepszym zawodnikiem drużyny został Szymon Bonowicz
IX miejsce UKS SMS Włocławek trener Anatolij Krawczuk – Najlepszym zawodnikiem drużyny został Dawid MikołajczakX miejsce Włocłavia Włocławek trener Marcin Piotrowski – Najlepszym zawodnikiem drużyny został Igor LaskowskiXI miejsce DAP Włocławek trener Damian Cackowski – Najlepszym zawodnikiem drużyny został Marcin CuryłoXII miejsce Karolinka Koziegłowy trener Łukasz Bandosz – Najlepszym zawodnikiem drużyny został Krystian Lipiński
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUStatuetki dla najlepszych zawodników poszczególnych zespołów, zostały ufundowane przez następujących sponsorów:
Pan Krzysztof Kuca Sklep Wędkarski „U Bartosza" przy ul. Wiejskiej we Włocławku;Pan Mariusz Ochociński właściciel Firmy Oknostyl mieszczącej się przy ul. Wienieckiej we WłocławkuPan Jacek Majewski właściciel Firmy BudowlanejPan Rafał Ewert właściciel Firmy LOGISTIC TRANS z BogucinaPan Emil Klimczak Centrum Filmowe ul. Planty 51 z WłocławkaPan Tomasz Jaracz właściciel Firmy EURO-TOM z ChoceniaPaństwo Jadwiga i Zbigniew Piotrowscy właściciele sklepu odzieżowego w Kowalu przy Placu RejtanaPan Paweł Frączek właściciel Firmy PPHU Frączek „IMPORT-