Paweł Zdun z dwoma złotymi medalami na Pucharze Polski Kadetów w Kickboxingu

cinek1971
cinek1971
7 grudnia pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu w Krynicy Zdrój odbył się Puchar Polski Kadetów w Kickboxingu "Muszynianka Cup" w którym wzięło około 250 zawodników z 12 klubów z całej Polski oraz gościnnie klub ze Słowacji.

Wśród nich znalazł się również puławianin Paweł Zdun reprezentujący LKSW-DAN Świdnik. Paweł jak zwykle stanął na wysokości zadania i nie zawiódł. W Pointfightingu do -57 kg w finale pokonał zawodnika Semiramidy Pułtusk stosunkiem punktów 12:3 i tym samym zdobył złoty medal.
Natomiast w formule Light-contact w tej samej kategorii wagowej po jednogłośnej decyzji sędziów również zajął 1 miejsce i tym samym drugi złoty medal na tych zawodach.