Pięściarki Startu i judoczka WTJ w studiu TV MR [wideo]

Wojciech Alabrudziński
Dziś w studiu TV Mediów Regionalnych we Włocławku gościły pięściarki Startu Angelika Mroczkowska i Paulina Łyczko oraz judoczka WTJ Wiktoria Zasada. Wkrótce wideo rozmowy z zawodniczkami oraz fotorelacje z wizyty.

Medalowe żniwo. Weekend obfitował w imprezy o randze mistrzostw Polski, a doskonale spisali się w nich reprezentanci włocławskich klubów.Jak już informowaliśmy srebrny medal mistrzostw Polski na 10 km wywalczyła Iwona Lewandowska i brązowy Katarzyna Kowalska. Od początku bieg toczył się pod dyktando wspomnianej dwójki oraz Wioletty Frankiewicz. Podział medali rozstrzygnął się na finiszu. Złoto zdobyła Frankiewicz - 34:06,38 minimalnie wyprzedzając Lewandowską - 34:07,01 i Kowalską - 34:11,78. WIĘCEJ NA TEN TEMAT TUTAJW Krakowie rozegrano mistrzostwa Polski młodzików w judo. Tytuł w wadze 42 kg wywalczył Kacper Wróbel z MKS Olimpijczyk. Srebrne medale zdobyli jego klubowa koleżanka Angelika Szymańska (48 kg), Wiktoria Zasada z WTJ (44 kg) i Adrian Górczyński z UKS Papieżka (73 kg). Włocławianie wywalczyli też brązowe krążki, które zawisły na szyjach Wiktorii Tomczak (48 kg) i Dawida Wróbla (60 kg) z Olimpijczyka oraz Adriana Urbańskiego (38 kg) z UKS Papieżka.Na ringu w Toruniu o medale mistrzostwo kraju walczyły juniorki. WKB Start wzbogacił się o brąz Angeliki Mroczkowskiej (48 kg). Dziś w studiu TV Mediów Regionalnych we Włocławku gościły pięściarki Startu Angelika Mroczkowska i Paulina Łyczko oraz judoczka WTJ Wiktoria Zasada ze swoimi trenerami Henrykiem Kwiatkowski, Wiesławem Zawadzkim oraz Włodzimierzem Ciniewskim w studiu MR we Włocławku. Wkrótce wideo rozmowy z zawodniczkami oraz fotorelacje z wizyty. WIDEO rozmowa z pięściarkami Startu - kliknij tutajOto krótki filmik na początek. PS. Zachęcamy do odwiedzin pozostałych medalistów.