Piłkarski weekend [obsada sędziowska, relacje na żywo, wyniki]

Redakcja
we Włocławku zagra ze Zdrojem Ciechocinek
we Włocławku zagra ze Zdrojem Ciechocinek Wojciech Alabrudziński
Przed nami kolejny piłkarski weekend. U nas tradycyjnie relacje wynikowe na żywo z meczów 3 i 4 ligi, a także rezultaty zakończonych meczów w V lidze oraz włocławskiej A i B klasie.

WYNIKI NA ŻYWO 3 LIGIWYNIKI NA ŻYWO 4 LIGI
WYNIKI 5 LIGI GRUPA 2
WYNIKI WŁOCŁAWSKIEJ A I B KLASY
OBSADA SĘDZIOWSKA
III liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska - 13. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska (12.00) sędziuje: Adam Pęcherz (Nowe Skalmierzyce)
Unia Janikowo - Sokół Kleczew (13.00) sędziuje: Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Victoria Koronowo - Sparta Brodnica (13.00) sędziuje: Łukasz Araszkiewicz (Plewiska)
Polonia Leszno - Notecianka Pakość (14.00) sędziuje: Tomasz Zieliński (Konin)
Cuiavia Inowrocław - Lubuszanin Trzcianka (14.00) sędziuje: Piotr Łęgosz (Lipno)
Wda Świecie - Unia Swarzędz (15.00) sędziuje: Mikołaj Kłodziński (Poznań)
Górnik Avans Konin - Piast Kobylin (15.00) sędziuje: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
GKS Dopiewo - Lech Rypin (15.00) sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
IV liga - 13. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Noteć Łabiszyn - Grom Osie (13.00) sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
LTP Lubanie - Unia Gniewkowo (13.00) sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Toruń)
Start Radziejów - Start Warlubie (13.30) sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Pogoń Mogilno - Flisak Złotoria (14.00) sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)
Gopło Kruszwica - Włocłavia Włocławek (14.00) sędziuje: Bartosz Frankowski (Toruń)
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń (14.00) sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)
Unia/Roszak Solec Kujawski - Szubinianka Szubin (15.00) sędziuje: Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
Chełminianka Chełmno - Krajna Sępólno Krajeńskie (15.00) sędziuje: Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
V liga, klasa okręgowa, grupa II - 13. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Kujawianka Strzelno - GKS Baruchowo (13.30) sędziuje: Kamil Dojaś (Żnin)
Lider Włocławek - Zdrój Ciechocinek (14.00) sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Kujawianka Izbica Kujawska - Mień Lipno (15.00) sędziuje: Edward Przybysz (Złotniki Kujawskie)
Pałuczanka Żnin - Sadownik Waganiec (15.00) sędziuje: Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Piast Złotniki Kujawskie (15.00) sędziuje: Kamil Dunaj (Inowrocław)
Dąb Barcin - Kujawy Markowice (15.00) sędziuje: Szymon Lewandowski (Pakość)
MGKS Lubraniec - Goplania Inowrocław (16.00) sędziuje: Tomasz Trawiński (Toruń)
Niedziela, 23 października 2011 r. Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal (15.00) sędziuje: Marcin Wołowski (Toruń)
A klasa Włocławek - 11. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Cukrownik Fabianki - Lech Dobre (13.30); boisko w Chełmicy sędziuje: Jacek Kowalewski (Włocławek)
Cheko Skórzno - Wicher Wielgie (14.00) sędziuje: Jakub Kujawa (Włocławek)
Victoria Smólnik - Łokietek Brześć Kujawski (14.00) sędziuje: Jarosław Barczak (Łochocin)
Wzgórze Raciążek - Piast Bądkowo (15.00) sędziuje: Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
Niedziela, 23 października 2011 r. Orlęta Aleksandrów Kujawski - Skrwa Skrwilno (11.00) sędziuje: Jakub Kujawa (Włocławek)
Tęcza Topólka - Grot Kowalki (11.00); boisko w Dębiankach sędziuje: Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Zgoda Chodecz - Unia Choceń (15.00) sędziuje: Mariusz Grabski (Włocławek)
B klasa Włocławek - 8. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Start Stawki (13.00) sędziuje: Dariusz Łęgosz (Lipno)
Niedziela, 23 października 2011 r. Kujawiak Kruszyn - Jagiellonka Nieszawa (13.00) sędziuje: Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Polonia Bytoń - Lubienianka Lubień Kujawski (14.00); boisko w Dębiankach sędziuje: Dariusz Łęgosz (Lipno)
Ziemowit Osięciny - Tłuchowia Tłuchowo (15.00) sędziuje: Rafał Szortyka (Siniarzewo)
Wiślanin Bobrowniki - Orzeł Służewo (15.00) sędziuje: Piotr Łęgosz (Lipno)
Liga Wojewódzka K-PZPN Juniorów Starszych - 12. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz (10.00) sędziuje: Andrzej Keński (Toruń)
Budowlany Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń (10.00); boisko, ulica Gdańska 163 sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)
Włókniarz Toruń - Pałuczanka Żnin (15.00); boisko, ulica Szosa Chełmińska sędziuje: Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Niedziela, 23 października 2011 r. Olimpia Grudziądz - Wda Świecie (10.00) sędziuje: Mateusz Śliwowski (Toruń)
Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław (10.00); boisko, ulica Chopina 8 sędziuje: Mariusz Korpalski (Toruń)
Polonia Bydgoszcz - Elana Toruń (10.00) sędziuje: Adam Grabowski (Grudziądz)
Włocłavia Włocławek - Start Warlubie (10.00); boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji, ulica Leśna 53a sędziuje: Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Zawisza Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz (16.00); boisko, ulica Gdańska 163 sędziuje: Robert Grabowski (Grudziądz)
Liga Wojewódzka K-PZPN Juniorów Młodszych - 12. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Budowlany Bydgoszcz - Legia Chełmża (10.00); boisko, ulica Sielska sędziuje: Łukasz Damski (Tryszczyn)
Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz (12.00) sędziuje: Adam Wolski (Lisewo)
Niedziela, 23 października 2011 r. Sparta Brodnica - Pałuczanka Żnin (10.00) sędziuje: Sławomir Orzechowski (Radomin)
Start Radziejów - Gopło Kruszwica (10.00) sędziuje: Roman Czerwiński (Włocławek)
Olimpia Grudziądz - Wda Świecie (12.00) sędziuje: Paulina Baranowska (Toruń)
Lider Włocławek - Kujawianka Strzelno (12.00); boisko, ulica Chopina 8 sędziuje: Łukasz Bania (Toruń)
Polonia Bydgoszcz - Elana Toruń (12.00) sędziuje: Adam Granowski (Grudziądz)
Zawisza Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz (14.00); boisko, ulica Gdańska 163 sędziuje: Jacek Kowalski (Grudziądz)
Liga Wojewódzka K-PZPN Trampkarzy - 9. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Chemik Bydgoszcz - TKP Elana Toruń (10.00) sędziuje: Mariusz Szczepaniak (Krąpiewo)
Lider Włocławek - Skrwa Skrwilno (10.00) sędziuje: Szymon Osieczak (Włocławek)
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo (10.00) sędziuje: Adam Grabowski (Grudziądz)
Włókniarz Toruń - Wda Świecie (10.00); boisko, ulica Szosa Chełmińska sędziuje: Jacek Kowalski (Toruń)
Zawisza Bydgoszcz - Lech Rypin (12.00); boisko, ulica Gdańska 163 sędziuje: Mikołaj Wiatrowski (Bydgoszcz)
Budowlany Bydgoszcz - Sparta Brodnica (12.00); boisko, ulica Sielska sędziuje: Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Liga Wojewódzka K-PZPN Młodzików - 9. kolejka Sobota, 22 października 2011 r. Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo (11.30) sędziuje: Adam Grabowski (Grudziądz)
Włókniarz Toruń - Wda Świecie (11.40); boisko, ulica Szosa Chełmińska sędziuje: Jacek Kowalski (Toruń)
Lider Włocławek - Skrwa Skrwilno (12.00) sędziuje: Szymon Osieczak (Włocławek)
Chemik Bydgoszcz - TKP Elana Toruń (12.00) sędziuje: Mariusz Szczepaniak (Krąpiewo)
Zawisza Bydgoszcz - Lech Rypin (14.00) sędziuje: Mikołaj Wiatrowski (Bydgoszcz)
Budowlany Bydgoszcz - Sparta Brodnica (14.00); boisko, ulica Sielska sędziuje: Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)

Tokio Raport - rozmowa z Karoliną Pęk

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie