Piłkarskie mistrzostwa Włocławka NZS. Grała grupa B

Wojciech Alabrudziński
KP Glinki odpadło z dalszej rywalizacji w mistrzostwach Włocławka NZS w piłce nożnej.

We wtorek rozegrano spotkania w grupie B. Grano systemem każdy z każdym. Mecz trwał 2x8 minut. Pierwsze miejsce wywalczył Spartak Włocławek, który na inaugurację przegrał z Lechem Poznań, ale w kolejnych trzech spotkaniach zanotował zwycięstwa. Dodajmy, iż w najlepszym zespole gr. B występują piłkarze Włocłavii, którzy w ubiegłym sezonie grali jeszcze w III-lidze (Przemysław i Jakub Markiewiczowie oraz Bartosz Śmigiel).
Z dalszej gry w mistrzostwach miasta odpadła drużyna KP Glinki, która zajęła ostatnią lokatę.Oto wyniki i strzelcy w spotkaniach, które odbyło się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Lech - Spartak 2:1 (2:0), Przyjałkowski, Pilarski - J. Markiewicz 2; Blokersi - KP Glinki 4:1 (0:0), Pietrzak 2, Kupczak, Seklecki - Janasik; Pajace - Lech 1:1 (1:0), Ciechanowski - Przyjałkowski; Spartak - Glinki 8:0 (6:0), Śmigiel 3, P. Markiewicz 2, Rogalski 2, Szczęsny; Blokerski - Lech 0:1 (0:1), Andrzejczak; Pajace - Spartak 0:1 (0:1), Śmigiel; Lech - Glinki 1:1 (1:0), Andrzejczak - Idczak; Blokersi - Spartak 4:5 (2:3), Pietrzak 2, Seklecki, Dajos - P. Markiewicz 2, Rogalski, J. Markiewicz, Śmigiel; Pajace - Glinki 0:0; Blokerski - Pajace 1:3 (0:3) Seklecki - Czapliński 2, Bińkowski, Raczkowski.

2-13
    Osiem pozostałych drużyn na placu boju: Abstynenci, FC Kręta, ALFA Males, Sparta, Spartak, Lech Poznań, AC Pajace, Blokersi zostanie rozlosowanych do grup C i D. W tej fazie rywalizacja trwać będzie 20 minut (spotkania w czwartek i piątek od godz. 10). Środa jest dniem przerwy w zawodach. Jutro zapadnie jednak decyzja czy rozgrywane będą półfinały w zawodach organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Sportowe. Mecze decydujące o 1 i 3 (2 x 20 minut) lokatę zaplanowano na sobotę (początek g. 12).