Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków

  Już w najbliższy piątek 9 maja na warszawskim stadionie odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Legii Warszawa z Wisłą Kraków Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na meczLegia Warszawa - Wisła Kraków, który odbędzie się już 3 maja na warszawskim stadionie oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 7 maja włącznie. Warto jednak zgłosić się jak najszybciej! Głosowanie potrwa od 7 do 8 maja do godz 11.

  Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

  Regulamin plebiscytu


  • Zobacz więcej

   Szaliki w górę

   1 miejsce

   Głosów: 59


  • Zobacz więcej

   Doping na dopingu

   2 miejsce

   Głosów: 10


  • Zobacz więcej

   Northern doping!

   3 miejsce

   Głosów: 0


  • Zobacz więcej

   (L)egia na Zawsze w moim sercu !!!

   3 miejsce

   Głosów: 0

  Ostatnie plebiscyty

  Świekra, szwagier, kum. Kto jest kim w rodzinie? Czy wiesz? QUIZ

  Inne plebiscyty