PlusLiga: AZS Politechnika Warszawska-Resovia Rzeszów [fotorelacja]

mrcn
mrcn
We wtorkowy wieczór w hali Torwar kibice oglądali emocjonujące spotkanie. Po dwóch setach wygranych przez warszawską Politechnikę, mało kto spodziewał się, że to goście zwyciężą w tym meczu.

Politechnika przegrała u siebie z Resovią 2:3

Politechnika musiała wygrać, aby zachować szanse na awans do czołowej czwórki PlusLigi. Gospodarze do spotkania przystąpili w najsilniejszym składzie, do gry powrócił Zbigniew Bartman. Po dwóch zwycięskich setach nastąpił jednak kryzys i to Resovia poradziła sobie lepiej wygrywając całe spotkanie 3:2.