Podsumowanie Programu Dobrowolnych Nabyć. Spółka CPK zaprasza mieszkańców na spotkanie.

Materiał informacyjny CPK
Po ponad dwóch latach działalności Program Dobrowolnych Nabyć dla obszaru lotniska CPK przechodzi do historii. Co udało się zrealizować, ilu zgromadził mieszkańców, ile przeprowadzono transakcji kupna-sprzedaży? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego przedstawiciele spółki CPK podsumują PDN, odpowiadając na te i inne pytania. Spotkanie w formule online odbędzie się w środę 12 kwietnia o godzinie 16:00.

Otwarta formuła spotkań online cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W poprzednich organizowanych przez spółkę wzięło udział około 600 osób, które zadały przeszło 400 pytań. Przedstawiciele CPK na część z nich udzielili odpowiedzi podczas relacji na żywo, inne zostały rozesłane zainteresowanym w formie pisemnej. Najbliższe środowe spotkanie będzie w dużej mierze poświęcone podsumowaniu PDN. Przedstawiciel Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji CPK opowie również o dialogu z mieszkańcami terenu inwestycji. Spotkanie będzie dobrą okazją do wymiany dotychczasowych doświadczeń w relacjach spółki z przystępującymi do programu.

Nasze codzienne relacje z mieszkańcami, którzy zdecydowali się dołączyć do Programu Dobrowolnych Nabyć pokazują, że warto szczerze i otwarcie rozmawiać, na co stawialiśmy od początku. W ten sposób nieustannie staramy się budować zaufanie do inwestycji, którego nie sposób przecenić. Mam nadzieję, że najbliższe, kolejne spotkanie będzie dodatkową szansą na pogłębiony dialog – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Pionu Relacji i Rozwoju Otoczenia CPK.

Spotkanie odbędzie się w środę, 12 kwietnia o godzinie 16:00. Mieszkańcy będą mogli wysłuchać ekspertów i zadać im pytania. W spotkaniu będzie można wziąć udział po zarejestrowaniu się na stronie www.cpklive.pl. W wiadomości zwrotnej zainteresowani otrzymają link do udziału w wydarzeniu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Podsumowanie Programu Dobrowolnych Nabyć. Spółka CPK zaprasza mieszkańców na spotkanie. - Dziennik Łódzki

Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie