Polska - Albania 1:0. Tak kibice bawili się na Stadionie Narodowym. Byliście? Szukajcie się na zdjęciach

Redakcja Warszawa
Mecz Polska - Albania zakończył się skromnym zwycięstwem biało-czerwonych. Wygraliśmy po bramce Karola Świderskiego w 41. minucie. Był to mecz eliminacji do Mistrzostwo Europy 2024. Spotkanie obyło się 27 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tak bawili się kibice biało-czerwonych. Byliście na meczu? Szukajcie się na zdjęciach.

Polska - Albania 1:0. Tak kibice bawili się na Stadionie Narodowym

Mecz Polska - Albania na Stadionie Narodowym obejrzało ponad 56 tysięcy kibiców. "Twierdza" biało-czerwonych znów okazała się nie do przejścia dla przeciwników. Polska pokonała Albanię 1:0, choć jak przyznają komentatorzy - nie był to spektakularny mecz. Znacznie lepiej niż na boisku, sytuacja wyglądała na trybunach. Oto fotorelacja kibiców z meczu Polska-Albania.

Byłeś na meczu? Szukaj się na zdjęciach

[g][/g]

Na trybunach nie zabrakło też znanych osób. Wśród nich prezydent Andrzej Duda, a także byli reprezentanci: Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Michał Pazdan. czy Sławomir Peszko. Byli też poprzedni selekcjonerzy kadry: Paweł Janas i Jerzy Brzęczek.

- Zwycięstwo było dla nas bardzo ważne, ale i też dla kibiców. Zawsze na Narodowym jest cały stadion, a gdybyśmy przegrali, to nie wiem czy na następny mecz przyszłoby tylu widzów - powiedział Karol Świderski, strzelec jedynej bramki (na 1:0 w 41 minucie). Bilans Świderskiego w reprezentacji Polski to dziewięć goli w 21 występach. Poprzednie trafienie zanotował przeciwko Walii w Lidze Narodów, na stadionie w Cardiff.

Poza kibicami reprezentacji Polski docenić trzeba także przyjezdnych. Niewielki sektor, za jedną z bramek, przeznaczono dla zwartej gruby fanów Albanii. Kibice byli doskonale zorganizowani, mieli transparenty i przez cały mecz śpiewali. Mimo, że ich zespół przegrał, wydawali się być w znakomitych humorach,

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani