Polska - Czarnogóra 1:1 [Wideo, Wynik Meczu, Relacja]

Kinga Mierzwiak
Polska zremisowała 6 września na Stadionie Narodowym 1:1.
Polska zremisowała 6 września na Stadionie Narodowym 1:1. Dawid Antecki / archiwum

Czarnogóra: Mladen Bozović, Stefan Savić, Marco Basa, Miodrag Dzudović, Vladimir, Bozović; Elsad Zverotić, Nikola Drincić, Milos Krkotić, Branko Bosković; 14-Dejan, Demjanović, Mirko Vucinić

Polska: Boruc - Jedrzejczyk, Szukala, Glik, Wawrzyniak- Krychowiak- Blaszczykowski, Klich, Zieliński, Sobota- Lewandowski.

Początek meczu zapowiadał bardzo żywiołową grę z obu stron. Już w 12. minucie meczu prowadzenie Czarnogórze zapewnił Demjanović, ale cztery minuty później, szczęśliwie dla biało-czerwonych, wyrównał Lewandowski.

W dogrywce byliśmy o krok od zwycięstwa - sędzia nie uznał gola Błaszczykowskiego, który według niego miał być na spalonym.

Zresztą nasz najlepszy napastnik miał jeszcze kilka okazji, ale ich nie wykorzystał. Ostatecznie mecz zakończył się remisem.

POLSKA - CZARNOGÓRA 1:1 [WIDEO, WYNIK MECZU, RELACJA]