Polska - Islandia 2015. Świetny mecz Polaków i zwycięstwo 4:2! [ZDJĘCIA]

dd
Polska - Islandia 2015 [ZDJĘCIA] Świetny mecz Polaków i zwycięstwo 4:2!
Polska - Islandia 2015 [ZDJĘCIA] Świetny mecz Polaków i zwycięstwo 4:2! Bartek Syta / Szymon Starnawski
Polacy w piątek na Stadionie Narodowym podejmowali Islandię. To pierwszy mecz naszych piłkarzy po wywalczeniu awansu do Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zagrali świetnie spotkanie i pokonali gości 4:2. Zobacz zdjęcia ze świetnego występu piłkarzy Adama Nawałki!

Polska - Islandia 2015 [ZDJĘCIA] Pierwszy mecz Polaków po awansie do Mistrzostw Europy

Mecz nie rozpoczął się po myśli biało-czerwonych. Już w trzeciej minucie sędzia podyktował rzut karny przeciwko piłkarzom Adama Nawałki. Jedenastkę wykorzystał Sigurdsson. Na odpowiedź Polaków musieliśmy czekać aż do 53 minuty, kiedy bramkę na 1:1 zdobył Kamil Grosicki. Następnie Polacy poszli za ciosem i za sprawą Bartosza Kapustki w 66 minucie wyszli na prowadzenie. Cieszyliśmy się nim zaledwie chwilę, bo już w 68 minucie gola strzelił Finnbogasson. Wtedy, w 76 minucie, do głosu doszedł kapitan polskiej reprezentacji, Robert Lewandowski. W przeciągu trzech minut dwa razy pokonał rywala w bramce, ustanawiając wynik meczu.