Porażka Anwilu w Zgorzelcu z Turowem w 3. kolejce TBL [zdjęcia]

Piotr Kieplin
Anwil Włocławek przegrał w Zgorzelcu z Turowem w 3. kolejce Tauron Basket Ligi.

Koszykarski weekend. Terminarz meczów TKM - tutajZDJĘCIA Z MECZU TURÓW - ANWIL - ANNY ŚLIWIŃSKIEJ - TUTAJPorażka Anwilu w Zgorzelcu z Turowem w 3. kolejce TBL.Decydujące było 5 minut drugiej kwarty. Anwil po akcji 2+1 Marcusa Ginyarda objął prowadzenie 28:27, ale w kolejnych minutach włocławianie stracili 15 punktów z rzędu. Przewagi Turów już nie stracił i Anwil przegrał po raz drugi w tym sezonie.ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TURÓW - ANWILPGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 75:64 (24:20, 20:13, 16:16, 15:15)TURÓW: Cel 13 (1), 9 zb., Chyliński 13 (1), 3 prz., Jackson 8, 4 prz., Zigeranović 3, 5 zb., Aleksić 2 oraz Micić 13 (3), 4 as., 5 str., Opacak 10, Kulig 9 (1), 8 zb., 2 bl., Gabiński 2, Lewandowski 2, Wichniarz 0.ANWIL: Boykin 11 (1), 9 zb., Weeden 10 (2), 6 zb., Wright 9, 2 bl., Szubarga 7, 6 as., 3 prz., Frasunkiewicz 0 oraz Hajrić 12, Ginyard 12, 5 zb., Seweryn 3 (1), Maciejewski, Sokołowski i Bartosz 0. WIĘCEJ O MECZU TUTAJZDJĘCIA Z MECZU TURÓW - ANWIL