Porażka Elany

Lech Kamiński
Elana przegrała na wyjeździe z Miedzią Legnica 0:2. Bramkarz Dariusza Durdy popełniał fatalne błędy.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 56. minucie Tomasz Jarzębowski, gdy piąstkujący po rzucie rożnym Nazar Penkovets podał piłkę wprost pod nogi doświadczonego gracza Miedzi.
Wynik ustalił w 89. minucie Enkeleid Dobi. - Gospodarze wykonywali rzut wolny. Nasz bramkarz "wypluł" piłkę i miejscowy piłkarz dopełnił formalności - relacjonuje Bogdan Sokołowski, kierownik zespołu.
Autokar z kibicami Elany zaatakowali fani Zawiszy podczas podróży do LegnicyMiedź Legnica - Elana Toruń 2:0 (0:0)ELANA: Penkovets - Zamiatowski, Świderek, Sobolewski, Wróbel - Patora (77. Poczwardowski), Mądrzejewski (63. Więckowski), Mlodzieniak, Zaremski (66. Skonieczka), Mania, Onyekachi (60. Ihenacho)Elana Toruń przegrała w Legnicy. Fatalne błędy bramkarza [nowe informacje]Szczegóły w poniedziałkowej "Gazecie Pomorskiej" .

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia