Porażka hokeistów UKH Dębica w mistrzostwach Polski juniorów

Sławek Oskarbski
Od porażki 1-2 z Zagłębiem Sosnowiec rozpoczęli dziś udział w mistrzostwach Polski juniorów hokeiści UKH Dębica. W innym meczu rozgrywanych na dębickim lodowisku zawodów MOSM Bytom pokonał Sokoły Toruń 4-3.

Po pierwszym meczu w obozie gospodarzy panuje duży niedosyt. Dębiczanie zagrali dobry mecz i wiele razy byli blisko pokonania bramkarza gości. Goście na prowadzenie wyszli niespełna 7 minut przed końcem meczu. Później podwyższyli wynik, ale dębiczanie odpowiedzieli natychmiast bramką kontaktową. Niestety, na niecałe dwie minuty przed końcem na ławkę kar powędrował zawodnik UKH, chwilę później dołączył do niego klubowy kolega i szansa na doprowadzenie do remisu prysła.W środę o godz. 18 w kolejnym meczu UKH zagra z MOSM Tychy.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani