Porażka Igloopolu, wygrana Wisłoki

Sławek Oskarbski
W szóstej kolejce podkarpackiej IV ligi piłkarskiej, Igloopol Dębica przegrał 0-2 z Kantorem Turbia, a Wisłoka Dębica pokonała 1-0 Pogoń Leżajsk.

Obie dębickie drużyny swoje mecze rozgrywały u siebie. Igloopol poniósł piątą porażkę z rzędu. Przy stanie 0-1 "morsy" nie wykorzystały rzutu karnego. Ostatni kwadrans dębiczanie grali w "dziesiątkę", bo z powodu czerwonej kartki boisko opuścił Sujdak. Goście też kończyli osłabieni. W ich szeregach "czerwień" w 90. minucie zobaczył Kapica.Wisłoka podejmowała dotychczasowego lidera. Wygrała po bramce Mikulskiego w 64. minucie. Było to pierwsze zwycięstwo biało-zielonych w tym sezonie.Wisłoka z siedmioma punktami zajmuje 11 miejsce, Igloopol z jednym punktem - przedostatnie 15.