Porcja informacji z MKS Basket Grudziądz. Wygraliśmy sparing

newsmaan
newsmaan
Najnowsze wieści z naszego koszykarskiego klubu. Wygraliśmy kolejny sparing.

Przeciwnikami byli zawodnicy KK Świecie. Wynik to 63-57 - jednak nie odzwierciedla on przebiegu meczu. Pierwsza kwarta to już 19-8 dla nas, po 2 kwarcie wynik był 40-16. W 3 i 4 kwarcie daliśmy grać zawodnikom rezerwowym, aby ograli się przed ligą, stąd taka mała różnica w końcowym wyniku meczu. Zaznaczę, że nasz nowy zawodnik Rafał Tarnowski trenuje od miesiąca i Piotrek wrócił po 2-letniej przerwie.
Miło jest też poinformować o tym, że w tym roku nasza ekipa zagrała aż 14 meczy sparingowych w okresie przygotowawczym! Miejmy nadzieję, że wszystkie starania trenerów nie pójdą na marne!