Polecamy

Kradzież kosmetyków o wartości 3 tys. zł © fot. Policja
[2/19]

Kradzież kosmetyków o wartości 3 tys. zł

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek prowadzą czynności w sprawie kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów przy ul. Krasnobrodzkiej. Zdarzenie to miało miejsce 22.02.2021 r. Łączna wartość strat wynosi prawie 3000 zł.

Policjanci z komisariatu policji na Targówku prowadzą czynności dotyczące kradzieży kosmetyków. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć kobieta, której wizerunek opublikowano na powyższym zdjęciu. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje dotyczące tej osoby, policja prosi o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723-81-52. Policja gwarantuje anonimowość.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl

Policjanci z Warszawy udostępnili zdjęcia z kamer i proszą o pomoc w poszukiwaniach osób, które dopuściły się różnych przestępstw. Funkcjonariusze zapewniają amoniowość, więc jeśli kogoś rozpoznajecie to zgłoście się na komisariat lub zadzwońcie pod numer telefonu podany w opisie. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii poszukiwanych osób.

Najnowsze wiadomości

reklama