Powiatówka na czele. Zmiana lidera

TKKFRADZIEJOWIANKA
Zmiana lidera w Lidze siatkarskiej TKKF Radziejowianka.

Rozegrana została IV kolejka ostatnia w tym roku Ligi Regionalnej w Piłkę Siatkową prowadzoną przez Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie.
Dotychczasowy lider  i mistrz poprzedniego sezonu, który do tej pory nie stracił seta pokonany przez drużynę z Dobrego, która jest liderem po czterech kolejkach.nie doznając jeszcze żadnej porażki.. Obie drużyny stworzyły widowisko na bardzo wysokim poziomie, wszystkie sety były bardzo wyrównane, o czym świadczą wyniki. Powiatówka Dobre - Powałkowice 3:2 (23 - 25, 25 - 23, 25 - 23, 22 - 25, 15 -13). Druga drużyna reprezentująca gminę Dobre Dragon pokonała Energohandel 3:1. Mecz TKKF-Olimpia Nowa Wieś 2-3, kolejny mecz i słaba postawa drużyny radziejowianki.
Dla przypomnienia -obecny skład TKKF to ci sami zawodnicy, co w ubiegłym sezonie reprezentowali drużynę Absolwentów z Przemyski zdobywając drugie miejsce.
                  Pozostałe wyniki: TKKF - Nowa Wieś 2:3,  Zakrzewo - Oldboy TKKF 3:0, Topólka-Lubraniec  3-0