W wyjątkowej części Ursynowa i bezpośredniej bliskości biznesowego centrum Mokotowa, Parku Postępu i Poleczki, na obszarze ponad 10 hektarów powstają właśnie 24 budynki mieszkalne zaplanowane zgodnie z najlepszymi rozwiązaniami w urbanistyce. Funkcjonalne, zaprojektowane z troską o każdy detal, o niebanalnej architekturze, pozytywnie zrewolucjonizują pojęcie sypialni wielkiego miasta.

Central Park Ursynów to nowa jakość życia w mieście - inwestycja samowystarczalna, miasto w mieście w najlepszym tego słowa znaczeniu, oferujące swoim mieszkańcom zarówno całą gamę atrakcji, jak i miejsce dla relaksu i wypoczynku. Unikalne, nie stosowane dotąd nigdzie w Polsce rozwiązanie gwarantujące niemal całkowite wyłączenie ruchu kołowego z ulic osiedla plasuje Central Park Ursynów w czołówce światowych projektów urbanistycznych. Dzięki funkcjonalnie zaplanowanej sieci podziemnych dróg i parkingów mieszkańcy i odwiedzający Central Park Ursynów będą mogli swobodnie korzystać z alejek, ścieżek biegowych i rowerowych. A także sieci pomostów i kładek, które połączą trakty komunikacyjne z rozległymi terenami zielonymi, dwoma jeziorami oraz licznymi potokami przecinającymi krajobraz osiedla.

Chcemy, by Central Park Ursynów był wymarzonym miejscem spotkań jego mieszkańców. Oddajemy zatem fragment postindustrialnego terenu, który na nowo projektujemy w sposób na wskroś innowacyjny i przyjazny. Przestronne patio pełne restauracji i kafejek, liczne place zabaw, boiska wielofunkcyjne, mnóstwo zieleni i akweny wodne to tylko nieliczne z atrakcji osiedla. Zupełnie nowa część Ursynowa posiadać będzie własny przystanek autobusowy oraz stację rowerów Veturilo. Feel The City!

Z regionu

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

MJ (gość)

Nie sposób się nie zgodzić z tym że Guział to jedyny rozsądny wybór w tych wyborach samorządowych. On i WWS jako jedyni dbają o to żeby Warszawa stała się prężnym centrum nowoczesnych technologii

i (gość)

Guział to bardzo pozytywny i energiczny młody człowiek z masą pomysłów na to jak rozwiązać infrastrukturalne problemy Warszawy, dlatego ja mu ufam

claudia (gość)

100% racji. No i do tego jest też dość merytorycznie przygotowany, ma więcej dobrych pomysłów i ciekawy program rozwoju miasta, a doświadczeniem nie odbiega zbytnio od pani Waltz, więc co jak co, ale Guział zasługuje na danie mu szansy.

jaro (gość)

@key, bo byłby lepszy, widac że ma więcej energii i nie jest uwikłany w żadne powiązania z partiami politycznymi, dlatego tak bardzo Platforma będzie walczyć przeciwko Guziałowi, mają zbyt wiele do stracenia.

key (gość)

Bo i burmistrz jest normalny. Guział nadaje się na prezydenta, no ale nie wiadomo czy Hanka i Platforma tak łatwo odpuszczą miasto. Tak czy siak, każda niepartyjna osoba byłaby lepsza od polityka kierującego się interesem partii.