Praca w Warszawie. Jak płacą w stolicy? Tyle może zarobić pielęgniarka, nauczyciel, taksówkarz i księgowy. Aktualne oferty

Redakcja
Oferta pracy: MECHANIK SAMOCHODOWY
Numer: S t P r / 2 2 / 0 4 0 4
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zakres obowiązków: Samodzielna naprawa aut, wymiana rozrządów, przeglądy aut.

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania konieczne:
wykształcenie średnie zawodowe
zawód - mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 2)

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Numer telefonu: 22 391 13 00
Oferta pracy: MECHANIK SAMOCHODOWY Numer: S t P r / 2 2 / 0 4 0 4 Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Zakres obowiązków: Samodzielna naprawa aut, wymiana rozrządów, przeglądy aut. Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny Wymagania konieczne: wykształcenie średnie zawodowe zawód - mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 2) Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Numer telefonu: 22 391 13 00 Adrian Wykrota
Czy w Warszawie trudno jest o dobrze płatną pracę? Jak prezentują się zarobki w popularnych branżach w 2022 roku? Ile w stolicy mogą zarobić mechanik samochodowy, kucharz, pielęgniarka, nauczyciel lub księgowy? Odpowiedzi na te pytania szukaliśmy w Centralnej Bazie Ofert Pracy, gdzie pracodawcy zamieszczają najnowsze ogłoszenia z uwzględnieniem szacowanych zarobków. Przejdź do galerii, aby zobaczyć aktualne oferty w popularnych branżach w Warszawie.
od 12 lat
Wideo

echodnia Ksiądz Łukasz Zygmunt o Triduum Paschalnym

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!