2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: MECHANIK SAMOCHODOWY...
fot. Adrian Wykrota

Praca w Warszawie. Jak płacą w stolicy? Tyle może zarobić pielęgniarka, nauczyciel, taksówkarz i księgowy. Aktualne oferty

Mechanik - od 6 tys. zł

Oferta pracy: MECHANIK SAMOCHODOWY
Numer: S t P r / 2 2 / 0 4 0 4
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zakres obowiązków: Samodzielna naprawa aut, wymiana rozrządów, przeglądy aut.

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania konieczne:
wykształcenie średnie zawodowe
zawód - mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 2)

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Numer telefonu: 22 391 13 00

Wypadek w rezerwacie w Kielcach. Mężczyzna spadł ze skały [ZDJĘCIA]

Tomasz Maciejowski: Szełemej doprowadził nas na skraj bankrucji, nie ma kasy na nic

NOWE

„Wyrywamy śmierci każdy dzień życia”. Przed Wielkanocą o śmierci mówi lekarz

Właśnie teraz niedobór tej witaminy odczuwamy najbardziej! Zobacz, objawy

Nowość w klasach mundurowych. Szykują się spore zmiany