Buty marki Slipers.PL, to buty dla dzieci z niespożytą i nieograniczoną energią. Cechuje je oryginalny i wyróżniający się design.

Lecimy do Slipers.PL!Któż z nas nie recytował najpopularniejszego wiersza Władysława Bełzy. A czy Wasza pociecha już go zna? Jeszcze nie? Najwyższa pora! Spokojnie, nie jesteśmy w szkole i nie musicie wyciągać kartek. Nie będzie też nudnych wykładów ani dat do zapamiętania;)Wiemy natomiast doskonale, że nasi milusińscy najlepiej uczą się przez zabawę i aktywność ruchową.
To właśnie dziecięca niespożyta energia i niczym nieograniczona wyobraźnia stały się inspiracją do stworzenia butów marki Slipers.PL.

Mierzyć wyżej, skakać dalej, biegać szybciej, świetnie liczyć, czysto śpiewać – ambicje dzieci nie znają granic. Dajmy im wolność wyboru, kibicujmy kolejnym pomysłom. Mądre, zdolne, dowcipne, po prostu genialne. To są właśnie nasze orły!
Z myślą o nich i dla nich stworzyliśmy unikalne, wygodne, designerskie i przede wszystkim polskie obuwie, w których sięganie chmur staje się dużo wygodniejsze, bezpieczniejsze i zdrowsze.Symbol orła wybraliśmy nieprzypadkowo. Cenimy i chwalimy swój kraj, szanujemy polskie tradycje, podziwiamy rodzime autorytety. Nie było lepszego sposobu na wyrażenie więzi kulturowej i terytorialnej.
Jesteśmy pewni, że przedszkolaki i młodzież szkolna chętnie zidentyfikują się z polskim symbolem mądrości, siły, mocy i honoru, a jeśli do tego dodamy majestat i elegancję rozpostartych skrzydeł uzyskujemy doskonały zbiór cech, idealny wzór do naśladowania.

Buty Slipers.PL cechuje nie tylko oryginalny i wyróżniający design. Przy projektowaniu obuwia kładziemy ogromny nacisk na ochronę i prawidłowy rozwój dziecięcej stopy.
Materiały, z których wykonane jest obuwie Slipers.PL zapobiegają nadmiernemu poceniu się stopy dziecka.

Podeszwy w obuwiu Slipers.PL wykonane są ze specjalnego materiału spienionego dzięki temu obuwie cechuje duża lekkość, miękkość i elastyczność.

Skórzana wkładka profilaktyczna, zapewnia stopie komfort, a możliwość jej wymiany umożliwia zachowanie higieny w obuwiu. Wkładki wykonane są ze skóry naturalnej i pianki lateksowej zawierające aktywny węgiel absorbujący nieprzyjemne zapachy stóp. Zapobiega rozwojowi chorób grzybicznych, ma właściwości antybakteryjne oraz w dużym stopniu zapobiega poceniu się stóp dziecka. Dodatkowo wkładka ma właściwości amortyzujące, co daje odczucie miękkości i wygody podczas chodzenia.

Teraz już tylko pozostaje zdecydować się na swój ulubiony fason, a jest w czym wybierać! Trzewiki na pierwsze kroki małych piskląt, balerinki dla dziewczynek, aż po różnokolorowe odlotowe trampki dla młodych orlików.
Symbol orła niech towarzyszy Wam od najmłodszych lat 


Pełna oferta butów Slipers.PL jest dostępna na stronie slippersfamily.com*fragment wiersza pt.: „Wyznanie wiary dziecięcia polskiego” Władysław Bełza

Dziecko

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!