Prezent na dobry start od Galerii Bemowo

Materiał informacyjny Galerii Bemowo
Dobrze rozpocznij nowy rok szkolny z Galerią Bemowo! W dniach 3-4 września w godzinach 11.00-19.00 będziemy rozdawać TYTY z wyprawką szkolną w podziękowaniu za zakupy! Nasza najnowsza akcja pozwoli z uśmiechem pożegnać sezon wakacyjny i urlopowy.

W pierwszy weekend września rusza akcja powrotu do szkoły z Galerią Bemowo. Klienci, którzy w dniach 3-4 września zrobią zakupy w Galerii Bemowo za minimum 200 złotych (można łączyć max. 3 paragony, w tym co najmniej 1 paragon z innego sklepu niż Carrefour), będą mogli odebrać w prezencie „rożek” z elementami wyprawki szkolnej dla swojego dziecka! W puli nagród mamy aż 200 upominków (obowiązują limity dzienne), po które zapraszamy wraz z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji!

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym na poziomie 1 galerii. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo można znaleźć na stronie internetowej https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Dodaj ogłoszenie