Puchar Polski: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:0 (minuta po minucie)

Lechia Gdańsk zremisowała 0:0 z aktualnym mistrzem Polski - Wisłą Kraków w 1/4 Pucharu Polski. Przeczytaj naszą relację minuta po minucie.

Żółte kartki: Głowacki, Marcelo
No i po meczu. Podsumowując. Wisła za mało skutecznie, Lechia za mało pewnie i zbytnio wycofana. W najbliższą sobotę powtórka z rozrywki. Lechia znowu zagra z Wisłą! Do zobaczenia na łamach MM.
Koniec meczu.

93' Ulalala. Wolny pośredni dla Lechii iiiiiiiiiiiiiiiiiii nie ma gola.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty...

89'
Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to w pełni udany powrót Kasperczaka.

87'
Lechia chyba boi się zaatakować, a Wisła jak cierpiała na brak skuteczności, tak nadal cierpi.

83'
Łobodziński fatalnie w polu karnym Lechii.Wcześniej Lechia nie wykorzystała wolnego.

81'
Będzie w końcu bramka, czy nie będzie? 9 minut do końca spotkania. Laizens schodzi z boiska, zmienia go zgodnie z zapowiedzią Piotrowski.

79'
Marcelo uderzony w twarz. Żółta kartka dla Laizansa.Piotrowski szykuje się do zmiany.

76'
Sobolewski fantastycznie z dystansu. Kapsa świetnie broni. Mączyński wchodzi w miejsce Jirski, a Buzała wchodzi w miejsce Kaczmarka

73'
Kapsa świetnie broni strzał Brożka. Dużo nie brakowało. Teraz rzut rożny dla Lechii. Pawełek broni.

72'
Dobra wrzutka Łobodzińskiego w pole karne Lechii, ale na posterunku jest Kozans, który wybija piłkę głową. Głowacki wyłuskał piłkę spod nóg przeciwnika przy linii końcowej boiska.

69'
Karol Piątek schodzi z boiska. Wchodzi za niego Paweł Nowak.

67'
Trzeba przyznać, że Dawidowski daje dzisiaj radę. Jest dosłownie wszędzie i imponuje przygotowaniem fizycznym.

66'
Zmiana w Wiśle: za Hristova wchodzi Boguski.

64'
Łobodziński przebiegł całą połowę, po czym strzelił po ziemi na bramkę Kapsy, ale ten nie miał problemów ze złapaniem piłki

61'
Interwencja Marcelo, który wybija piłkę na aut spod nóg Lukjanovsa

58'
Hristov strzelał zza linii 16 metrów, ale bardzo niecelnie, nad bramką

55'
Marcelo dostał żółtą kartkę za faul na Dawidkowskim.

51'
Tomasz Listkiewicz, sędzia liniowy i syn TEGO Listkiewicza znowu się pomylił i odgwizdał Wiśle spalonego.

48'
Głowacki spisuje się naprawdę świetnie. Najpierw zabrał piłkę Dawidowskiemu, a potem jeszcze wybił ją spod nóg następnego piłkarza Lechii. Wisła znowu w ataku! Pomoc lekarska u Dawidowskiego. Głowacki z żółtą kartką.

46'
Ostre starcie. Żółta kartka dla Piątka za faul na Diazie
No to zaczynamy drugą połowę. Wojciech Łobodziński zmienił Adranża Kima (Wisła)
Marcin Kaczmarek, Lechia: "Gramy dalej i zobaczymy co będzie w drugiej połowie. Wisła jest stroną dominującą i narazie za bardzo się cofnęliśmy. Tak nie moze być i w drugiej połowie wyjdziemy trochę do przodu."

Wisła oddała trzy strzały na bramkę i osiem razy faulowała. Lechia nie oddała żadnego celnego strzału i sześć razy faulowała.
46' Dawidkowski za protesty tuż przed końcowym gwizdkiem otrzymał żółtąkartkę. Koniec pierwszej połowy.

45'
Brożek zbyt krótko przyjął piłkę w polu karnym i nici ze zmiany wyniku.

45'
Mało brakowało, a Sobolewski na leżąco poradziłby sobie z dwoma rywalami. Jednak zabrali mu piłkę, ale przy okazji faulowali Sobola

42'
Wisła chce chyba zejść na przerwę z przewagą. Wiślacy wciąż na połowie gdańszczan. Jednak skuteczność: 0!

39'
Sześć minut do końca. Póki co lepsza Wisła, chociaż Lechia ciągle czeka na dobrą kontrę i kto wie... kto wie...

38'
Kaczmarek dał... ciała. Podał za plecy i piłka wyszła na aut.

34'
Sędzia gra z lechistami. Odgwizdał wiślakom spalony mimo, że spalonego raczej nie było

31'
Nasz user Djarum obstawia remis 1:1. My w redakcji obstawialiśmy zwycięstwo Lechii 2:1. Zobaczymy, zobaczymy...

28'
Piątek znowu faulowany. Sędzia oszczędny a nawet skąpy w kartkach. Póki co Wisła gra zdecydowanie lepiej.

27'
Uffffffff. Mało brakowało, a byłoby 0:1. Piotr Brożek nie doszedł do piłki na linii pola karnego Lechii. Gdyby to zrobił, mogłoby być groźnie

25'
Wiślacy zdecydowanie częściej są przy piłce, długo rozgrywają akcję. Po dwóch minutach wymiany podań krakowianom nie udało się przedostać na pole karny Lechii..

24'
Kaczmarek próbował zaskoczyć Pawełka lobem, ale uderzył za mocno i bramkarz Wisły spokojnie odprowadził ją wzrokiem za bramkę

22'
Piątek ostro sfaulowany, ale już wrócił na boisko.

21'
Prostopadłe podanie po ziemi do Laizansa, ale Pawełek ubiegł zawodnika Lechii i zdążył złapać piłkę.

20'
Wisła na połowie Lechii.

18'
Na spalonym Lukjanovs, który wracał zza pleców Diaza po piłkę. Kibice protestują, ale decyzja sędziego słuszna
Ci, którzy mają w miarę szybki internet mogą mecz oglądać na OrangeSport.pl. Jak Wam się do tej pory podoba? Jakie macie spostrzeżenia? Piszcie na [email protected]
16' Ułoooo. Lechia w natarciu. Dużo nie brakowało a Biała Gwiazda lekko by zżółkła przegrywając 1:0. Kaczmarek dostał piłkę z głębi pola, zagrał za plecy Alvareza na lewo do Kosznika, ale ten źle dośrodkował w pole karne Wisły, dzięki czemu Pawełek mógł złapać piłkę

15'
Wykrakaliśmy. Po kilku minutach totalnej ludy Wisła trochę przyspieszyła, jednak nie udało się oddać strzelić w światło bramki. Kontra Lechii.

12'
Póki co nie jest to porywający mecz. Kilka akcji, kilka spalonych, nie specjalnie dużo się dzieje. Jaki będzie wynik?

10'
Hristov pomagał sobie ręką w polu karnym Lechii. Wisła rozgrywa piłkę w środku pola.

9'
Dużo nie brakował, Marcelo przestrzelił.

8'
Rzut rożny dla Wisły.

7'
Lewą stroną pobiegł Kosznik, zagrał piłkę do środka do Dawidowskiego, ale szybszy od napastnika Lechii był Marcelo, który uprzedził rywala i przejął podanie. I... faul.

6'
Brożek na spalonym. Wcześniej faul Kirma na Kaczmarku przy linii bocznej, ale sędzia nie zauważył przewinienia Wiślaka. Dalej Biała Gwiazda przy piłce

3'
Pierwsze trzy minuty a Lechia już miała dwie podbramkowe sytuacje.

1' No i zaczęli. Kibice głośno skandują "Lechia Gdańsk"

0'
To nie będzie zwykły mecz. To nie będzie tylko walka o półfinał Pucharu Polski. To będzie też, a raczej przede wszystkim ponowny debiut trenera Kasperczaka.

0' Początek spotkania o godz. 17.15.

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

Lechia Gdańsk: Kapsa; Bąk; Wołąkiewicz; Kozans; Kosznik; Piątek; Surma; Laizans; Kaczmarek; Dawidowski; Lukjanovs
Wisła Kraków: Pawełek; Alvarez; Głowacki; Marcelo; Diaz; Kirm; Sobolewski; Jirsak; Piotr Brożek; Hristov; Paweł Brożek