Puchar Warszawy Amatorów w 10 Bil - relacja Dziennikarza Obywatelskiego

Ventyl
Ventyl
Turniej październikowy 10tki odbył się w Klubie Bilardowym Attelier Cafe w Warszawie przy ulicy 17. Stycznia 52.

Powitaliśmy wśród grona uczestników turnieju: Kubę Kozioła, Łukasza Gruszczyńskiego, Marcina Banasiaka, Piotra Kamińskiego, Ariela Olszewskiego oraz Wojtka Ziółkowskiego. Liczymy, na wspólną zabawę podczas kolejnych rozgrywek.

Turniej wystartował o godzinie 13.00 poprzedzony godzinną rozgrzewką. Wzięło w nim udział 30 zawodników w wśród nich nasze niezawodne uczestniczki Sylwia i Olga. Liczymy, że więcej Pań stanie w szranki - przypomnę, że u nas w turnieju Panie grają GRATIS.

Turniej wygrał Lesław Łukaszewicz 6:2 w pojedynku z Andrzejem Guzanowskim (II miejsce). Lesław w półfinale pokonał Marcina Wacha 5:3 (III miejsce). Po drugiej stronie tabeli półfinalistów „Guzan” pokonał Tomka Berezę 5:3 (III miejsce).

Co nas zaskoczyło? Paweł Łukasiak padł na deski po przegranych meczach z „Guzanem” 2:4 oraz później z Pawłem Cholewickim 2:4. Prowadzący w klasyfikacji generalnej Sebastian Szymkowski oraz Adam Kuryłek ulegli w ćwierćfinale odpowiednio - „Szybki” z Tomkiem Berezą 0:5 oraz „Kurył” z Lesławem 1:5.

Kolejny turniej - tym razem listopadową edycję zorganizujemy w też w klubie Attelier - dnia 7 listopada 2010 o godzinie 12 rozgrzewka i pewnie koło 13 start turnieju.