Rafał Ozimiński mistrzem Polski weteranów w trójskoku

Medale weteranówPodczas niedawnych halowych mistrzostw Polski weteranów w Spale bardzo dobrze zaprezentowali się włocławianie.Rafał Ozimiński, były zawodnik Vectry Włocławek, drugi rok z rzędu zdobył złoty medal w trójskoku w kategorii M 35 ustanowiając wynikiem 14,09 rekord Polski w tej grupie wiekowej. Bliski był powtórzenie tego sukcesu w konkursie skoku w dal, w którym zajął drugą lokatę - 6,65 przegrywając z triumfatorem Łukaszem Soborą zaledwie o sześć centymetrów. Ozimiński planuje start w zbliżających się Halowych Mistrzostwach Świata, które w Budapeszcie rozegrane będą w końcu marca.Były zawodnik włocławskiego Zrywu Jarosław Jaskólski został wicemistrzem kraju w kategorii M 45 w biegu na 200 m - 30,56. Dwa mistrzowskie tytuły w grupie K 35 w biegach na 60 i 200 m zdobyła, mieszkająca obecnie w Płocku, wychowanka Vectry Małgorzata Gąsowska, która otrzymała też puchar dla najlepszej sprinterki mistrzostw.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani