Relacja z meczu Start Radziejów - Włocłavia. Wyniki 2. kolejki IV ligi [19 sierpnia]

Wyniki 2. kolejki IV ligi rozgrywanej 19 sierpnia.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz
uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz
przekazywać relacje z meczów. Pisz - GG 2430115. Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
Start Radziejów - Włocłavia Włocławek 0:0 koniec meczuSTART: Radaszewski ż - Kardasz, Świerski, Marciniak, Baranowski - Roszak, Behlke, Malinowski (60, Ładziński), Majić, Jakub Lewandowski - Maciej Lewandowski.WŁOCŁAVIA: Tandjiogra - Szczęsny, Grudziński, Suchomski (55, Kwiatkowski), Piotrowski - Tłuchowski (60. Doręda), Goc - ż, B. Feter (70. Haberski), Frąckowiak, Thiakane, Śmigiel (60. Markiewicz).90+3 min.90 min. - 3 minuty doliczone80 min. - sam na sam Thiakane, ale lepszy bramkarz gospodarzy60 min. - 0:055 min. - Suchomski kontuzja, wszedł Kwiatkowski.46 min. - Włocłavia i Start bez zmnian w składzie45 min. - koniec I połowy30 min. - nic ciekawego nie dzieje się na boisku w Radziejowie20 min. - w środku pola, bez sytuacji z obu stronGoście bez filara obrony - Marka Ignasiaka. Wczoraj wyrwał ząb, a dzisiaj ma związane z tym komplikacje.Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Toruń 1:3 (1:1) koniec meczuNoteć: R. Stremlau, T. Kubiak, J. Suszek, P. Głodek, F. Malerowicz, P. Mucha, M. Bizoń, T. Kośmider,P. Woźniak, K. Skonieczka, B. Brzykcy (60 M. Wąsikowski)Pomorzanin: P. Szymański, P. Ciężkowski, Ł. Drygalski, K. Elsner (85 P. Jankowski), D. Jarosz,H. Jasiński, P. Kwiatkowski (74 M. Wieliczko), F. Pelc, M. Pietrowski (46 K. Gunenberg), B. Rychcik, Ł. Wierzchowski.Sędziuje: Mirosław OparczykRelacjonuje Mirosław Woźniak (Gazeta Pomorska)90 min. - koniecGOL. 90 min. Drygalski ustala wynik meczu58 min. - 1:2GOL. 55 min. - Łukasz Drygalski na 2:1 dla gości45 - min. dwie minuty doliczone minutyGOL. 39 min. - po rzucie rożnym Tomasz Kubiak wyrównuje33 min. - 0:1GOL. 17 min.  po rzucie wolnym strzela Patryk Ciężkowski i 1:0 dla gości9 min. - piłka w siatce, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną Tomasza Kośmidra8 min. - dłuższa przerwa, po brutalnym faulu Bartosza Rychcika na Bartoszu Brzykcym.4 min. - Pietrykowski spóźnił się ze oddaniem strzałuNoteć gra bez 5. podstawowych piłkarzy. Za czerwone kartki z pierwszej kolejki nie występują Gryglewicz (pauza 2 mecze) i Żurawski (3). Nie grają ze względu na sprawy osobiste Witwicki i Broda oraz z powodu kontuzji Szalkowski (kontuzja).
Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka Szubin 0:1 (0:1) koniec meczuKRAJNA (trener Maciej Lipiński): Piotr Bąkowski - Patryk Jureńczyk (82. Sławomir Dankowski), Sławomir Kosmela, Mirosław Tyda, Henryk Grajczyk - Tomasz Mrugalski (80. Przemysław Gburczyk), Leszek Majtczak, Vladimer Erkvania, Rafał Lica - Arkadiusz Dądela, Łukasz Nowak.Żółte kartki: Jureńczyk, Erkvania, Kosmela.SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Adam Kopaczewski - Tomasz Klein, Kamil Zajdlewicz, Dariusz Chojnacki, Mariusz Bakaj - Kamil Stodolny, Robert Jurek, Marcin Wiśniewski, Mirosław Obremski - Dawid Janicki (68. Jacek Żurawski), Radosław Bojas.Żółta kartka: R. JurekSędziował: Tomasz Szubiński (Bydgoszcz), asystenci: Sebastian Borkowski, Ariel GackaRelacjonuje Szymon Fiałkowski.90 min. - koniec - wygrana Szubinianki75 min. - powinno być 1:1. Bramkarz Szubinianki wygrywa jednak pojedynek sam na sam z napastnikiem Krajny60 min. - mecz wyraźnie się rozkręcił. Oba zespoły znowu stwarzają sobie mnóstwo okazji do strzelenia bramki45 min. - przerwaGOL. 29 min. Dariusz Chojnacki wpisuje się na listę strzelców. Goście prowadzą 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego  Chojnacki strzałem głową pokonuje bramkarza Krajny15 min. - obie drużyny chcą strzelić bramkę. Atakują i gospodarze i goście, ale nadal jest 0:010 min. - bez goli
Chełminianka Chełmno - Unia Gniewkowo 0:1 (0:1) koniec meczu CHEŁMINIANKA: Mueller - Michalak (60. Pi. Śmigielski), Pawski, Ziemlewski, Kwella, - Piasecki (70. Janus), Marks, Kaczkowski, Grzelecki (46. Baranowski) - Gross, ErnestUNIA: Baranowski - Tomczyk, S.Tomaszewski, Trembacz, Kryszak - Rościszewski (66. K.Tomaszewski), Klajn, Pędwoski, Wilkanowski (61. Ciejek), Jasiński (77. Hałas), Piechocki (88. Kaźmierski).Relacjonuje Szymon Fiałkowski90 min. - koniec meczu60 min. - w Chełmnie 1:0 dla Unii45 min. - przerwaGOL. 28 min. - rehabilitacja Piechockiego i gol dla gości16 min. - bramkarz Chełminianki obronił rzut karny wykonywany przez Krystiana Piechockiego15 min. - 0:0
Grom Osie - Start Warlubie 1:0 (0:0) koniec meczuGROM: Mielcarski - Orłowski (74. Waśkowski), Wolski, Łytkowski, Walda - Bettka, Środa (76. Grudziński) - Setlak, Kolmajer, Warchoł (95. Karpus) - Kucenko (62. Marks)START: Wiśniewski - Linowski, Koczur, Chrobociński, Klimek (68. S. Grajewski) - Klamczyński (66. Kopiński), Dreszler, Wójcik (66. Budziński) - Zarembski, D. Górski, M. Pokora.Żółte kartki: Bettka, Środa, Mielcarski - Chrobociński, KopińskiRelacjonuje Adam Nowakowski (sporttv.com.pl -  wkrótce na tym portalu retransmisja tego meczu)90 min. - koniec meczu88 min - żółta dla KopińskiegoGOL. 75 min. - Kolmajer z wolnego piąstkuje piłkę Wiśniewski wprost pod nogi Dariusza Wolskiego który strzela pierwszą bramkę w tym meczu70 min akcja Kopińskiego lewą stroną i strzał z 11 metrów sparowany przez Mielcarskiego wprost pod nogi Pokory który trafia do siatki. Sędzia odgwizdał jednak spalonego65 min. -  gry Chrobociński i Środa upomniani żółtymi kartkami60 min - 0:045 min. - remis do przerwy39 min. - żółta kartka dla Tomasza Bettki35 min. - Środa z 5 metrow na sile obok bramki30 min. - gry za nami. Duzo walki w środku pola. Mieliśmy dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Dawid Górski z 8 metrów trafił prosto w bramkarza gospodarzy natomiast z drugiej strony Kucenko z podobnej odległosci minimalnie obok lewego słupka13 min - z boiska wieje nuda. Jedyny strzał na bramke oddał Zarembski z rzutu wolnego i na raty złapał piłkę Mielcarski
Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Sebastian Mędlewski (57)RELACJA SZCZEGÓŁOWA TUTAJ
Flisak Złotoria - Legia Chełmża 1:0 (1:0) koniec meczuFLISAK: Zalewski – Boldt, M. Lewandowski, P. Rackiewicz (23. Woroniecki), Sadowski – Suchocki, Dobek (60. D. Maćkiewicz), Powierski, Markowski, Buczkowski (46. Gracyk) – J. Maćkiewicz.LEGIA: Ziółkowski – R. Lewandowski, Dittmann, Wysocki, Piotrowski – Rybacki (80.D.Stolkowski), Zielniewski, Murawski (80. Tuszyński), Wojciechowski, P.Smolarz – Preis (25. Ł.Smolarz).90 min. - koniec meczu89 min. nadal 1:055 min. nadal 1:0GOL. 18 min. Jarosław Maćkiewicz na 1:0

LTP Lubanie - Gopło Kruszwica 3:0 (1:0) koniec meczuBramki: Krzysztof Kozłowski (23, samobójcza), Kamil Stefaniak (79, 85)LTP: Szylbert - Ł. Kranc (ż), Trzciński, Olszewski, Przeździęk - Bobrowski, Kmieć, M. Pałczyński, Piekarski, Stefaniak, Lisota,GOPŁO: Młynarek - Kotecki, Kozłowski, D. Żurawski, Talaska, Kaniewski, Redman, Bagrowski, Bendkowski, Springer (ż), Adamczak.Relacjonuje Grzegorz Oleradzki (Gazeta Pomorska)Trwa już 3 kolejka 3 ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej - relacje na żywo tutaj90 min. - koniec meczu, pewna wygrana LTP przed własną publicznością.GOL. 85 min. - dośrodkował Badin i ponownie Stefaniak na 3:0.GOL. 79 min. - wprowadzony Ukrainiec Andrij Badin podaje do Kamila Stefaniaka, który w sytuacji sam na sam podwyższa na 2:0.75 min. - zmiana w LTP, za Kmiecia - Lewandowski65 min. - nic ciekawego nie dzieje się w Lubaniu w 2. połowie meczu63 min. - za Kranca - Badin, zmiana w LTPŻółtymi kartkami upomniani Kranc i Springer.55 min. - zmiana w Gople za Adamskiego Losik46 min. - zmiana w LTP, Zakrzewski za Pałczyńskiego45 min. - przerwa, LTP wygrywa 1:040 min. - zmiana w Gople, za Bagrowskiego - Kropski26 min. - Stefaniak trafia w słupek bramki GopłaGOL. 23 min. - Rafał Bobrowski dośrodkował praktycznie z zerowego konta, piłka przelobowała bramkarza, a chcący ją wybić z linii bramkowej Krzysztof Kozłowski - głową wpakował do własnej bramki. 1:0 dla LTP.13 min. - bez sytuacji i okazji strzeleckich z obu stron. Zespołom w grze i konstruowaniu akcji przeszkadza silny wiatr.Godz. 11.01 - początek pierwszego meczu 2. kolejki. Rozpoczęli goście.
Tabela po 2. kolejce1. Unia Gniewkowo 2 6 4-02. Pomorzanin Toruń 2 6 4-13. Flisak Złotoria 2 6 3-04. Unia/Roszak S. K. 2 6 3-15. Chełminianka 2 3 5-16. Pogoń Mogilno 2 3 5-37. LTP Lubanie 2 3 5-58. Legia Chełmża 2 3 2-29. Grom Osie 2 3 1-210. Szubinianka 2 3 1-511. Włocłavia 2 1 1-212. Start Radziejów 2 1 0-113. Krajna Sępólno 1 0 0-1. Start Warlubie 1 0 0-115. Gopło Kruszwica 2 0 1-516. Noteć Łabiszyn 2 0 1-6
KLASYFIKACJA STRZELCÓW (36 goli - 29. zawodników) Imię i nazwisko drużyna ilość goli
Sebastian Mędlewski Unia Solec Kujawski 2Krystian Piechocki Unia Gniewkowo 2Wojciech Ernest Chełminianka Chełmno 2Piotr Gross Chełminianka Chełmno 2Kamil Stefaniak LTP Lubanie 2Łukasz Drygalski Pomorzanin Toruń 2Emile Thiakane Włocłavia 1Adam Szal Unia Solec Kujawski 1Mikołaj Ciejek Unia Gniewkowo 1Mateusz Balik Unia Gniewkowo 1Filip Pelc Pomorzanin Toruń 1Jarosław Plewa Pogoń Mogilno 1Damian Kempski Pogoń Mogilno 1Bartosz Przybysz Pogoń Mogilno 1Karol Kopliński Pogoń Mogilno 1Wiktro Mrówczyński Pogoń Mogilno 1Sebastian Przeździęk LTP Lubanie 1Rafał Lisota LTP Lubanie 1Piotr Murawski Legia Chełmża 1Dariusz Preis Legia Chełmża 1Rafał Redman Gopło Kruszwica 1Piotr Rackiewicz Flisak Złotoria 1Mateusz Dobek Flisak Złotoria 1Marcin Janus Chełminianka Chełmno 1Tomasz Kubiak Noteć Łabiszyn 1Piotr Ciężkowski Pomorzanin Toruń 1Dariusz Chojnacki Szubinianka 1Jarosław Maćkiewicz Flisak Złotoria 1Dariusz Wolski Start Warlubie 1