Siatkarze Politechniki przegrywają u siebie z Delectą

Mateusz Gotz
Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej przegrali 1:3 z Delectą Bydgoszcz w trzecim spotkaniu barażowym, o utrzymanie w pierwszej lidze. Porażka tym dotkliwsza, że miała miejsce we własnej hali.

Gracze Delecty poradzili sobie z podopiecznymi trenera Jerzego Taczały w czterech setach. Tylko drugi set padł łupem siatkarzy z Warszawy.

Aby szanse utrzymania stołecznych siatkarzy w Polskiej Lidze Siatkówki nie zmalały do minimum muszą oni wygrać wtorkowe spotkanie w hali przy ulicy Pileckiego. Jeśli ta sztuka im się nie uda to ze stratą dwóch spotkań wyjadą na niełatwy teren bydgoski.

JW Constructrion Osram AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bygdgoszcz 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 21:25)

Początek wtorkowej konfrontacji w hali UCSiR przy ulicy Pileckiego 122, o godzinie 18:00.