SP 23 z Włocławka w finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini-piłce ręcznej

SP 23
SP 23 Nadesłane
SP 23 z Włocławek w finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini-piłce ręcznej

SP 23 w finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini-piłce ręcznej Szczypiorniści SP nr 23 awansowali do finału Igrzysk Młodzieżowy Szkolnej. Decydujące mecze o medalach w poniedziałek.W poniedziałek w SP 3 w Toruniu rozegrano półfinał mistrzostw województwa. Zespół SP 23 mistrzowie Włocławka SZS pewnie wygrali trzy spotkania i zajął pierwsze miejsce. Włocławianie pokonali: SP 7 Brodnica 17:13, SP 3 Toruń 12:4 i SP 12 Włocławek 16:9. Druga lokata i awans przypadła brodniczanom. Drugi zespół włocławski wywalczył trzecie miejsce.Finał rozegrany zostanie w poniedziałek, oprócz SP 23 i SP 7 z Brodnicy zagrają bydgoskie reprezentacje SP 66 i gospodarze imprezy SP 48. Zespoły zagrają z zaliczeniem wyników półfinałowych.SP 23: Jakub Chilczuk, Damian Żuchowski, Filip Wawrzonkoski, Bartosz Piekarski, Mateusz Duchewicz, Krzysztof Bonecki, Adam Wójtowicz, Sebastian Augustyniak, Jakub Chosa, Andrzej Pluta, Marek Ruciński, Damian Kacperski, Franciszek Ślufiński. Opiekunowie: Marek Ziółkowski i Maciej Stefański.Mistrzostwa Włocławka SZS w mini piłce ręcznej chłopców. SP 23 najlepsza Wyniki spotkań:1)
SP23 Włocławek : SP7 Brodnica 17:132)
SP3 Toruń : SP12 Włocławek 4:123)
SP7 Brodnica : SP3 Toruń 20:114)
SP23 Włocławek : SP12 Włocławek 16:95)
SP7 Brodnica : SP12 Włocławek 18:126)
SP23 Włocławek : SP3 Toruń 14:12Ostateczna kolejność:1. SP 23 Włocławek 6 pkt.2. SP 7 Brodnica 4 pkt.3. SP 12 Włocławek 2 pkt.4. SP 3 Toruń 0 pkt. Mistrzostwa Włocławka SZS w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Tytuł dla SP 23