Sportowy weekend [podsumowanie, zdjęcia, wideo]

był bohaterem sobotniego meczu Anwilu

był bohaterem sobotniego meczu Anwilu fot. Piotr Kieplin Gazeta Pomorska
Miniony weekend we włocławskim sporcie był bardzo emocjonujący.

Pierwszą wygraną w tym sezonie zanotował Anwil. Włocławianie mimo, iż jeszcze na minutę przed końcem przegrywali 71:76 zwyciężyli. Najpierw za trzy trafił Dardan Berisha, a na niecał ponad 2 sekund przed końcem decydukjacvy rzut oddał Krzysztof Szubarga. Ostatecznie Anwil pokonał Trefl Sopot 72:71.ZDJĘCIA Z MECZU ANWIL - TREFL SOPOT KLIKNIJ TUTAJ
FOTOGALERIA Z MECZU ANWIL - TREFL - TAKŻE TUTAJRozegrano pierwsze spotkania w IX edycji Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Odbyły się cztery mecze. Wyniki, punkty oraz informacj o dwóch nowych zespołach w rozgrywkach - KLIKNIJ TUTAJ
W szlagierowym spotkaniu IV ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia zremisowała z Pogonią Mogilno 0:0. Zawody popsuł jednak sędzia zawodów, który w 34 minucie nie podyktował za zagranie piłki ręką obrońcy ewidentnego rzutu karnego i nie ukarał piłkarza z Mogilna czerwoną kartką.Kontrowersyjną sytuację oraz komentarze na ten temat - KLIKNIJ TUTAJ
ZDJĘCIA Z MECZU WŁOCŁAVIA - POGOŃ MOGILNO
Nadal bez porażki są piłkarze V ligoweg lidera. Włocławianie w niedzielę zremisowali w Kowalu z Kuajwiakiem 1:1. Szczegóły meczu, pozostałe wyniki, tabela - KLIKNIJ TUTAJ