Stargardzianie pobiegli w Barcelonie

Grzegorz Drążek
sxc.hu
Reprezentanci Stargardzkiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki wystąpili w maratonie w hiszpańskiej Barcelonie, w którym wystartowało 12468 osób.

Bieg ukończyło o tysiąc osób mniej. Biegacze SZWLA dobiegli do mety. Wiesława Wójcika sklasyfikowano na 1180 miejscu, z czasem 3 godz. 10 min. 17 sek. W grupie wiekowej 50-54 lata był 190. Julian Wójcik uplasował się na 4132 pozycji, z czasem 3 godz. 35 min. 51 sek. W kategorii wiekowej 55-59 lat był 114. Natomiast Mieczysław Burdzy zajął 9198 miejsce, z czasem 4 godz. 12 min. 36 sek. W grupie 65-69 lat był 28. Maraton wygrał Kenijczyk Levi Omari Matebo z czasem 2 godz. 7 min. 31 sek.