Stop Powodzi. Zapraszamy na konkurs na mural!

Materiał informacyjny Stop Powodzi
Jeśli jesteś uczniem liceum, technikum, szkoły zawodowej lub branżowej, albo osobą pełnoletnią i chciałbyś zostać autorem muralu – mamy propozycję właśnie dla Ciebie! PGW Wody Polskie zapraszają wszystkich – debiutantów i zaangażowanych – wielbicieli street artu do udziału w konkursie. Zadanie nie jest trudne. Hasło „Stop Powodzi.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo” wystarczy przenieść na rysunek, szkic lub grafikę i przesłać na adres [email protected]. Na projekty czekamy do 31 maja 2021r.

Pracę, którą wybierze jury z udziałem artysty Wojciecha Kołacza „Oteckiego”, będzie można oglądać we Wrocławiu na budynku przy skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i Kościuszki.
Szczegóły dotyczące konkursu oraz jego regulamin znajdziecie tutaj https://stoppowodzi.pl/konkurs/

Ochrona przed powodzią to temat ważny dla każdego w naszym kraju. Powodzi nie można uniknąć, ale możemy się na nią przygotować. Przede wszystkim zaplanować jakie działania i inwestycje powinniśmy zrealizować, żeby zminimalizować skutki powodzi.

Podczas kampanii Stop Powodzi trwają właśnie konsultacje społeczne aktualizowanych co 6 lat projektów takich działań. Debaty na temat naszego bezpieczeństwa odbywają się w całym kraju.

Więcej informacji na temat kampanii, projekty planów oraz m.in. filmiki z naszym ambasadorem są dostępne na stronie www.stoppowodzi.pl

Dodaj ogłoszenie