Sukcesy judoków MKS Olimpijczyk w Wolbromiu

Jedenaście miejsc medalowych wywalczyli zawodnicy MKS Olimpijczyk Włocławek podczas zawodów w Wolbromiu.6 pierwszych, 2 drugie i 3 trzecie miejsca to dorobek włocławian w otwartych mistrzostwach juniorów Młodszych i Młodzików w Judo.- Turniej był kolejnym sprawdzianem włocławskich judoków w nowych kategoriach wagowych. W zawodach udział wzięły ekipy z Rumunii i Węgier oraz polscy judocy, medaliści ostatniej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Młodzików - powiedziała Aneta Szczepańska, trenerka Olimpijczyka. Jest wreszcie tartan na stadionie OSiR przy ul. Leśnej  W kategorii młodzików pierwsze miejsca wywalczyli: Wiktoria Tomczak (waga 52 kg), Angelika Szymańska (57 kg), Kacper Wróbel (50kg) i Adrian Górczyński (81 kg). Drugie miejsce zajął Patryk Kostuniak (66 kg).W rywalizacji juniorów młodszych bezkonkurencyjnymi okazali się Angelika Szymańska (57 kg) i Kacper Wróbel (50 kg). Drugą pozycję wywalczyła: Wiktoria Tomczak (52 kg), a trzecie: Dawid Wróbel (66 kg), Radosław Wiśniewski (73 kg) i Adrian Górczyński (81 kg). Na 5 miejscu rywalizację zakończył Patryk Kostuniak (66kg).