Sukcesy naszych par tanecznych

W niedzielę 19 listopada 2011 r. w Kętrzynie odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna" oraz w Sękocinie koło Warszawy odbył się I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Dyrektora Szkoły w Sękocinie”

W niedzielę 19 listopada 2011 r. w Sękocinie koło Warszawy odbył się I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Dyrektora Szkoły w Sękocinie”.

W turnieju tym startowało 5 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

- w kategorii 14-15 lat klasa E
V miejsce w zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

- w kategorii 14-15 lat klasa DII miejsce zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek
VI miejsce zajęła para Bartosz Zalewski i Karolina Grala

- w kategorii pow. 15 lat klasa C IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz
Z kolei także w niedzielę 19 listopada 2011 r., w Kętrzynie odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna”. W turnieju tym startowało 7 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT”. Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca :

- w kategorii 12-13 lat klasa E
II miejsce zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

- w kategorii 12-13 lat klasa D
III miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

- w kategorii 14-15 lat klasa C
V miejsce w tańcach standardowych i I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

- w kategorii 14-15 lat klasa B
III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa C
II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych zdobyła para Daniel Kobyliński i Milena Kobylińska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B
IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska