Sukcesy uczniów i piłkarzy SP 12 Lider Włocławek

Sukcesy młodych piłkarzy SP 12 Lider Włocławek podczas zawodów w Koninie i w Nowej Wsi koło Pruszkowa.

Zawodnicy SP 12 Lider Włocławek wywalczyli pierwsze miejsce podczas zawodów w Koninie.W turnieju halowej piłki nożnej młodzików rozgrywanym o puchar prezydenta włocławianie w grupie zremisowali z LKS Ślesin 1:1, pokonali Pelikana Łowicz 3:1 i TS Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski 3:0. W półfinale podopieczni trenera Macieja Stefańskiego wygrali z Akademią Futbolu Widzew Łódź 3:2.W spotkaniu decydującym o triumfie w niedzielnym turnieju SP 12 Lider pokonała gospodarzy Górnik Konin 3:1.MVP turnieju wybrany został jednogłośnie Patryk Wojtylak, a włocławski zespół ponadto reprezentowali: Mikołaj Jastrzębski, Konrad Winny, Filip Segelin, Piotr Kuczyński, Damian Figura, Maciej Kompanowski, Patryk Biesiadziński, Marcin Woroniecki, Igor Charaszkiewicz, Natan Lisowski, Jakub Jarecki, Artur Szymański, Kacper Sztubecki, Dorian Kopeć, Maciej Kusiak.Drugie miejsce wywalczyli młodzi zawodnicy UKS Dwunastka Włocławek podczas II ogólnopolskiego turnieju halowej piłki nożnej, który odbył się w Nowej Wsi koło Pruszkowa.W finałowym spotkaniu podopieczni Łukasza Ramzy przegrali po rzutach karnych z Polonezem Warszawa. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Marcin Dorsz, a najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Igora Czerwińskiego (obaj UKS Dwunastka).

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?