Sushi Bistro. Odwiedziliśmy zwycięzcę plebiscytu Top Takeaway - Najlepsze Restauracje [ZDJĘCIA]

Akcja specjalna PizzaPortal.pl
Sushi Bistro. Odwiedziliśmy zwycięzcę plebiscytu Top Takeaway [ZDJĘCIA] Szymon Starnawski
Ze zwycięzcami plebiscytu na najlepszą restaurację w Polsce, Sushi Bistro z Warszawy, spotkaliśmy się w jednym z trzech lokali, które do nich należą. Restauracja pokonała w głosowaniu 42 inne lokale, które zwyciężyły w etapach regionalnych w całej Polsce. Partnerem plebiscytu była platforma PizzaPortal.pl.

Każdy z lokali Sushi Bistro w Warszawie charakteryzuje się odmiennym, miejskim stylem. Nie znajdziemy tutaj typowych japońskich dekoracji czy muzyki, japońskie jest wyłącznie jedzenie. Przygotowywane zresztą z dbałością o każdy szczegół. Na talerzu obok sushi znajdziemy dodatki i sosy, potęgujące smak.

Co do wyboru? Kilkanaście zestawów w przystępnych cenach. Od 18 zł za wersję idealną na lunch, aż do 179 zł za ogromną i urozmaiconą paletę sushi – dobrą na kolację w gronie znajomych. Co godne podkreślania, do każdego zamówionego zestawu restauracja dodaje sałatkę z glonów gratis. W menu znajdziemy standardowe dania sushi: futomaki, nigiri, hosomaki oraz california maki w wielu odmianach, a dla tych, którzy nie lubią surowego łososia czy tuńczyka przygotowano wersje pieczone.

Inną opcją są także owoce morza, na przykład krewetki w tempurze z kremowym i lekko ostrym sosem, przygotowywanym na miejscu według sekretnej receptury. Hasło przewodnie tej restauracji to: „Dobre sushi w dobrej cenie”.

- Pokusilibyśmy się nawet o stwierdzenie, że jest to „przepyszne sushi w bardzo dobrej cenie”. Jakość produktów, których używamy w naszych restauracjach jest bardzo wysoka, a podejście do klienta - indywidualne. To wbrew pozorom bardzo wymagająca kuchnia do prowadzenia. Trzeba na przykład wiedzieć, kiedy i gdzie kupić ryby tak, aby były świeże oraz niezależnie od pory roku zaopatrzyć się w warzywa dobrej jakości. W tej kuchni każdy szczegół ma znaczenie. A że sushi powszechnie kojarzy się ze sporym wydatkiem, chcieliśmy pokazać, że można inaczej - mówili właściciele w rozmowie z nami.

W ciągu dnia Sushi Bistro dostarcza zamówienia na terenie Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, Pragi Południe, części Wawra, Ursusa, Włoch i części Bemowa. Przygotowuje też i dostarcza zestawy lunchowe dla pracowników większości warszawskich biurowców. I co ważne, dostawa we wszystkich tych lokalizacjach jest bezpłatna.

Restauracje przygotowują również indywidualny catering oraz imprezy okolicznościowe, należy jednak takie zamówienia składać z pewnym wyprzedzeniem.

Zamówienia można składać przez internet na stronie sushibistro.pl lub telefonicznie pod numerem 690 246 299, możliwe jest płacenie za sushi kartą, przelewem internetowym albo gotówką. Poza tym kupując japońskie przysmaki za pośrednictwem internetu możemy wziąć udział w programie lojalnościowym - już przy kolejnym zamówieniu możemy płacić mniej, korzystając z już otrzymanych punktów. Dodatkowym atutem restauracji jest program poleceń - za każde z nich osoba polecana otrzymuje zniżkę w wysokości 10 zł na pierwsze zamówienie, natomiast my, polecając restaurację, otrzymujemy 10 zł w momencie złożenia pierwszego zamówienia przez osobę polecaną. I nie ma limitu polecanych.

alt

Dodaj ogłoszenie