Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Syreni Śpiew Koneser. Kultowy klub wraca do Warszawy. Tak wygląda w zupełnie nowej odsłonie

Joanna Postrzednik
Joanna Postrzednik
mat. prasowe/Syreni Śpiew Koneser
Syreni Śpiew Koneser, Warszawa. Kultowy klub powraca po długiej przerwie w nowej lokalizacji. Lokal będzie mieścił się w jednym ze starych magazynów na terenach dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser" na Pradze Północ. Pierwsza impreza zaplanowana jest na 7 września 2019 r. Dalsza cześć artykułu poniżej.

Syreni Śpiew Koneser

Na ten moment czekało tysiące warszawiaków. Kultowy klub Syreni Śpiew Koneser powraca po długiej przerwie. Niegdyś zlokalizowany w architektonicznej perle modernizmu przy ul. Rozbrat. Teraz wypełni mury starego magazynu spirytusu na Placu Konesera 4 w całkowicie nowej odsłonie.

Klub będzie miał 4 poziomy, 4 bary, 3 sceny, ogród, śródziemnomorską kuchnię, niezależne nagłośnienie, przeszklony dach i weneckie lustra. Co jeszcze? - Ściany przesiąknięte historią i spirytusem. Oryginalne schody czy elementy oświetlenia, przełamane elegancją salonów Ameryki z czasów szalejącej prohibicji – czytamy opis klubu na Facebooku. Syreni Śpiew Koneser ma być otwarty 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora. Będzie to miejsce śniadań, lunchów, kolacji, ale i wielkich imprez i wydarzeń kulturalnych.

ZOBACZ, jak teraz wygląda Syreni Śpiew Koneser

Syreni Śpiew Koneser. Kultowy klub wraca do Warszawy. Tak wy...

Otwarcie Syreniego Śpiewu Koneser

Impreza otwierająca klub zaplanowana jest na 7 września. - Ta data na długo pozostanie w Waszej pamięci. Tego możecie być pewni. W końcu nie bez powodu 7 została okrzyknięta szczęśliwą liczbą - czytamy pod postem z wydarzeniem na Facebooku, gdzie swój udział zadeklarowało już 1,2 tys. osób, a kolejne 6,5 tys. jest zainteresowanych wydarzeniem.

Głośne zamknięcie Syreniego Śpiewu

Syreni Śpiew podbił warszawską mapę klubową w okresie działalności w słynnym już pawilonie przy ul. Rozbrat. Stamtąd po kilku latach działalności, w 2017 roku właściciele musieli się wynieść, bo budynek uważany za perłę architektury z lat 70. był w bardzo złym stanie technicznym. Początkowo mówiono, że zostanie zburzony, a w jego miejsce powstanie 10-piętrowy apartamentowiec. Finalnie plan nie powiódł się, a sam budynek został uratowany i wpisany do rejestru zabytków.

POLECAMY TEŻ:



od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto