Szakale najlepsi w turnieju mini streetballa Stowarzyszenia Trampolina dla Włocławka

Na boisku przy kościele Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Ostrowskiej został rozegrany II Mini Turniej Streetballa.Pierwsze miejsce w turnieju zorganizowanym przez Stowarzyszenie Trampolina dla Włocławka wywalczyły zespół Szakale, który w finale pokonał BDK 35:26. Trzecie miejsce przypadło drużynie Bracia B, a czwarte Gameness. MVP turnieju został Maciej Wieszczak (Szakale), a w konkursie rzutów za trzy najlepszym okazał się Przemysław Tradecki (Bracia B).Policja najlepsza w II Automobile Torino Cup 2013 [zdjęcia, wyniki, składy] Składy turnieju organizowanego przez Stowarzyszenie Trampolina dla Włocławka SZAKALE: Łukasz Majchrzak, Marcin Szperling, Tomek Gawlak, Maciej Wieszczak.BDK: Paweł Kotorowski, Zbigniew Świercz, Bartosz Hejman, Dawid Danielak.BRACIA B: Kamil Sadowski, Przemysław Tradecki, Mateusz Stachowski, Patryk Szyszka.GAMENESS: Mateusz Stefański, Robert Zalewski, Patryk Nowakowski, Mateusz Martynowski.W sobotę Stowarzyszenie Trampolina dla Włocławka organizuje II Mini Turniej Street Soccera.Zawody rozgrywane w ramach akcji "Wakacje z Trampoliną w mieście" odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej. Drużyna maksymalnie może liczyć 5 zawodników (4 + 1 rezerwowy).Zgłoszenia (ilość miejsc w turnieju ograniczona) przyjmuje Mateusz Wojciechowski telefonicznie pod numerem: 600-035-048.