Teatr Capitol otwiera się ponownie w walentynki!

Materiał informacyjny Teatr Capitol
fot. Cezary Piwowarski
Warszawski Teatr Capitol już 14 lutego, w Walentynki wznowi swoją działalność po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią. Znów będzie gościł widzów, oferując im hitowe komedie z udziałem popularnych aktorów.

W walentynkową niedzielę, stołeczny teatr zaprasza widzów na światowy hit teatralny "O co biega?" w gwiazdorskiej, dziewięcioosobowej obsadzie. Sztuka zostanie wystawiona dwa razy, o godzinie 15:00 oraz o godzinie 19:00. W spektaklu, w reżyserii Marcina Słowińskiego zagrają m.in. Olga Bończyk, Maciej Damięcki, Anna Czartoryska -Niemczycka oraz Wojciech Majchrzak. Jest to pełna zaskakujących zwrotów akcji historia, która z minuty na minutę, choć wydaje się to już niemożliwe, staje się jeszcze śmieszniejsza. Do samego końca nie wiadomo, kto jeszcze pojawi się nagle w drzwiach lub niespodziewanie wyskoczy z szafy! To prawdziwy maraton śmiechu z wiszącą w powietrzu aferą obyczajową i koloratką w roli głównej.

Sobota 20 lutego, zapowiada się równie ciekawie. Tego dnia Teatr Capitol zaprasza widzów na sztukę pt. "Wykrywacz Kłamstw" - rosyjską, dynamiczną komedię małżeńską w brawurowej obsadzie: Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko i Kacper Kuszewski. W spektaklu zobaczymy historię wieloletniego małżeństwa, w którego mieszkaniu zjawia się hipnotyzer… Rozhisteryzowana żona chce, aby odnalazł pieniądze schowane przez jej lubiącego zaglądać do kieliszka męża.

fot. Cezary Piwowarski

W transie wychodzą na jaw kompromitujące szczegóły, a małżeński konflikt wisi na włosku. Los jest jednak przewrotny – sprytny mąż znajduje szansę aby odegrać się na pyskatej żonie. Świętoszkowata żona okazuje się mieć zdecydowanie więcej za uszami… Jak zakończy ten seans szczerości? Czy aby na pewno dobrze wiedzieć o sobie dosłownie wszystko? Czy prawda odkryta po latach, może zniszczyć małżeństwo? Co na to wszystko początkujący hipnotyzer i czy uda mu się wybrnąć ze szponów małżeńskiego absurdu? Na te wszystkie pytania poznacie Państwo odpowiedź uczestnicząc w spektaklu.

W trosce o zdrowie wszystkich uczestników spektakli Teatr podjął współpracę z liderami rynku w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego. Przygotowano szereg rozwiązań, które zapewnią bezpieczny i komfortowy udział w spektaklach.
w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Szczegóły na stronie: www.teatrcapitol.pl

Materiał oryginalny: Teatr Capitol otwiera się ponownie w walentynki! - Polska Times

Dodaj ogłoszenie