Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa. Internet rozlicza legionistów za ligową wpadkę [MEMY]

red.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa. Ogromna wpadka wicemistrzów Polski sportowememy.pl
Termalica Bruk-Bet Nieciecza dość niespodziewanie ograła Legię Warszawa. Beniaminek ekstraklasy do bramki gości trafiał aż trzykrotnie. Internauci nie zostawili na legionistach suchej nitki. Zobaczcie najlepsze memy!

Legia dobrze rozpoczęła 2016 rok, wygrywając wszystkie trzy mecze. Podobnie miało być w Niecieczy, gdzie Legia zmierzyła się z beniaminkiem ekstraklasy. Drużyna z niewielkiej miejscowości sprawiła jednak sporą niespodziankę, ogrywając lidera tabeli aż 3:0.

Stołeczny zespół dobrze wszedł spotkanie, zaczynając od dwóch groźnych akcji. Najpierw blisko zdobycia gola był Ondrej Duda, a chwilę później minimalnie pomylił się Nemanja Nikolić. Pierwsze 30 minut gry to osiem strzałów legionistów na bramkę przeciwnika. Żaden nie przełożył się jednak na gola. Sytuacja zmieniła się diametralnie w 35. minucie, kiedy golkipera Legii pokonał Wojciech Kędziora. Stało się to jednak na własne życzenie warszawskiej drużyny. Błąd popełnił Michał Pazdan, który piłkę, znajdującą się w polu karnym, tak niefortunnie podał do Arkadiusza Malarza, że ta odbiła się od jego nogi i trafiła wprost do Kędziory. Piłkarz długo się nie zastanawiał i wykorzystał sytuację.

Legioniści, nie spodziewając się z pewnością takiego obrotu sprawy, w drugiej połowie przystąpili do ataku. To jednak ponownie gospodarze okazali się lepsi i w 52. minucie podwyższyli swoje prowadzenie. Drugi gol dla Niecieczy to dobrze rozegrana akcja Dalibora Pleva i Patrika Misaka, który umieścił piłkę w bramce.

Drugi goli Termaliki jeszcze bardziej rozjuszył Legię. Nie przełożyło się to jednak na zdobycie kontaktowego gola, ponieważ akcje przeprowadzane przez drużynę z Łazienkowskiej były nieskładne i chaotyczne, dzięki czemu Termalica miała wiele okazji do niebezpiecznych kontr. Swoich szans próbowali jeszcze Elvis Bratanović, a także ponownie Kędziora, ale to Dawid Plizga postawił kropkę nad "i", strzelając dla swojego zespołu trzeciego gola.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa 3:0 (1:0)

Bramki: Wojciech Kędziora (35.), Patrik Misak (52.), Dawid Plizga (90.+3).

Termalica: Krzysztof Pilarz - Sebastian Ziajka, Pavol Stano, Artem Putiwcew, Dariusz Jarecki - Martin Juhar, Bartłomiej Babiarz (58. Michał Markowski), Patrik Misak (81. Tomasz Foszmańczyk), Dalibor Pleva, Dawid Plizga - Wojciech Kędziora (77. Elvis Bratanović)

Legia: Arkadiusz Malarz - Artur Jędrzejczyk (79. Michał Masłowski), Igor Lewczuk, Michał Pazdan, Adam Hlousek - Guilherme (57. Aleksandar Prijović), Tomasz Jodłowiec, Ariel Borysiuk, Ondrej Duda, Michał Kucharczyk - Nemanja Nikolić

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres [email protected]
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres [email protected]