Trzy złote medale włocławskiej lekarki!

Od wielu już lat rozgrywane są lekkoatletyczne mistrzostwa weteranów. Tym razem spotkali się oni w Zielonej Górze.

Fakt ten wpłynął na nieco niższą niż w latach poprzednich frekwencję. Koszty związane ze startem w mistrzostwach sprawiły, że wielu stałych uczestników z wyjazdu zrezygnowało. Do walki stanęło ostatecznie ponad ćwierć tysiąca zawodników w zróżnicowanym wieku. Najmłodsi niedawno ukończyli 30 lat, zaś najstarszy Kazimierz Spychała z Łodzi za dwa miesiące obchodzić będzie 93. urodziny.
Trzy tytuły w kategorii K 30 wywalczyła włocławska lekarka Małgorzata Gąsowska wygrywając biegi na 100 - 12,82, 200 - 26,75 i 400 m - 60,44. Wiceprezes Vectry DGS otrzymała też puchar marszałka województwa lubuskiego Ewy Polak za najlepszy wynik (wg. specjalnej tabeli) w biegach krótkich.

Strefa Biznesu: Rewolucyjne zmiany w wynagrodzeniach milionów Polaków