Turniej tenisa stołowego z okazji 1 i 3 Maja w Radziejowie

TKKFRADZIEJOWIANKA
OTWARTY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO W RADZIEJOWIE.

OTWARTY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO W RADZIEJOWIE.Z okazji Święta Pracy i 3 Maja Ognisko TKKF „Radziejowianka" zorganizowało otwarty turniej w tenisa stołowego który odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych im J.Piłsudskiego.
W turnieju wzięło udział 41 zawodników z Łęczycy,Konina,Koła,Torunia,Inowrocławia,Płocka, Wichowa i liczna grupa zawodników z powiatu radziejowskiego. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. W grupie do 45 lat rywalizowało 23 zawodników,podzieleni na cztery grupy, w kategorii +45 rywalizowało 18 podzieleni na trzy grupy. Z grup do dalszej gry przeszło po dwóch zawodników i grano systemem pucharowym.
Wyniki meczów (system pucharowy ) - kategorii do 45 lat ;Politowski-Bańkowska 3-0, Kordylewski-Robert Kapeliński 3-0, Gołębski-Rybarczyk 3-0,Iwulski-Adam Kapeliński 3-0. O miejsce trzecie zagrali Jarosław Politowski (Płock)- Piotr Gołębski (Koło) 0-3, miejsce pierwsze wywalczył Robert Iwulski (Koło) pokonując 3-0 Piotra Kordylewskiego (Konin). Kategoria+45 wyniki pucharowe; Małkus (Konin) - Józef Wojciechowski (TKKF) 3-0, Płocharski (Konin)-Zbigniew Lewandowski(Inowrocław) 3-2,Jagiełka (Toruń) przegrał z Pawłem Lewandowskim (Inowrocław).
Zwycięzcy zagrali „każdy z każdym" ,Paweł Małkus (Konin) zdobył pierwsze miejsce pokonując rywali , drugie miejsce po bardzo zaciętym meczu zdobył Paweł Lewandowski Inowrocław trzecie Jarosław Płocharski Konin. Zawodnicy otrzymali puchary i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta, Urząd Gminy,MOPS i organizatora, który serdecznie dziękuje za liczny udział .Szczególne słowa podziękowania dla dyrektora szkoły Włodzimierzowi Kucowi za udostępnie sali gimnastycznej.