UKS Dwunastka zagra o mistrzostwo Polski

Uczniowski Klub Sportowy Dwunastka
W piątek na warszawskim Torwarze rozegrane zostaną decydujące spotkania Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska.

W kategorii drużyn w wieku 7-8 lat w nieoficjalnych mistrzostwach Polski wystąpią włocławianie.Awans do wielkiego finału wywalczyli podopieczni Łukasza Ramzy z UKS Dwunastka Włocławek, który wprost z boiska tuż po zakończeniu eliminacyjnych spotkań poinformował nas o tym sukcesie.
Włocławianie awansowali do turnieju finałowego po wygraniu turnieju w Elblągu (czytaj o tym turnieju TUTAJ).
Natomiast od środy w Warszawie trwają decydujące mecze. Sześć najlepszych ekip w Polsce zostało podzielonych na dwie grupy.UKS Dwunastka pokonała 3:2 Rataje Oleśnica 3:2 (bramki zdobyli: Jakub Woźniak I, Miłosz Sztygowski, Jakub Jabłoński) i Pogoń Szczecin 2:1 (Jabłoński, Dominik Laskowski). Zajęła pierwsze miejsce i w piątkowym finale zagra z Unią Warszawa.Początek spotkania o godzinie 14.
Aktualizacja 11.10.2011 Drugie miejsce i tutuł wicemistrza Polski zdobyli młodzi piłkarze rocznika 2003. W turnieju orlika o puchar Premiera Donalda Tuska zawodnicy DWUNASTKI ulegli w finale UNII WARSZAWA 0:3. W całym turnieju była to pierwsza porażka zawodników z Włocławka.
Dwunastkę reprezentowali: Jakub Woźniak I , Jakub Woźniak II , Krystian Szylo , Jakub Jabłoński , Miłosz Sztygowski , Dominik Laskowski , Kacper Moczulski , Jakub Skiba , Oskar Wróblewski , Filip Lewandowski, Opiekunami zespołu byli Ramza Łukasz i Konrad Szylo.