Urhen Cup: Remis na początek zmagań

Mateusz Gotz
Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Legią Warszawa, a FC Luzern, rozgrywane w ramach turnieju Uhren Cup. Bramkę dla "Wojskowych" zdobył Bartłomiej Grzelak.

W pierwszym turniejowym spotkaniu, gracze z Łazienkowskiej mieli przewagę nad swoim rywalem, który ograniczał się głównie do kontrataków. Pomimo tego podopieczni trenera Urbana nie zdołali odnieść zwycięstwa.

Legia szybko straciła gola i dopiero w 72 minucie Bartłomiej Grzelak doprowadził do remisu, lobując piłkę nad szwajcarskim bramkarzem.

Swoją ofiarność w walce z obrońcami rywali Grzelak przepłacił kontuzją. Najprawdopodobniej piłkarz stołecznego klubu skręcił staw skokowy. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa jego przerwa w grze.

W czwartek rywalem Legii będzie kolejny szwajcarski zespół, FC Basel.