Wakacje w Polsce i za granicą

Materiał informacyjny Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.

Gdzie i jak spędzić wymarzone i tak bardzo wyczekiwane wakacje czy wczasy? W tym roku pandemia nie zatrzyma nas już w domach. Według czerwcowego raportu ARC Rynek i Opinia - 47 proc. Polaków chce spędzić urlop w Polsce, a 18% w Polsce i za granicą lub tylko za granicą. Jesteśmy spragnieni podróży, a liczba zarezerwowanych i wykupionych pobytów od kilku tygodni rośnie w szybkim tempie. Większość z nas już od kilku miesięcy zastanawiała się na wyjazdem wakacyjnym. Bo jak tu zdecydować, kiedy możliwości jest tak wiele? Za granicą czy w Polsce? W górach, nad morzem czy na mazurach? Na własną rękę czy z biurem podróży? W hotelu, w domkach czy na jachcie a może pod namiotem? Decyzja należy do trudnych i zależy od naszych preferencji, możliwości finansowych oraz od tego czy jedziemy sami, z dziećmi czy z grupą znajomych.

Zaletami spędzania wakacji w Polsce są niewątpliwie ceny. Płacenie w złotówkach (a nie euro) jest dużo bardziej opłacalne i dużo łatwiej panować nad naszymi wydatkami. Inną zaletą jest brak bariery językowej (rzecz szczególnie ważna, gdy nie znamy biegle języków obcych). Wakacje w kraju są także wygodniejsze dla rodzin z dziećmi. Długie podróże bywają zbyt męczące dla maluchów. Poza tym dzieci, aby przekroczyć granicę, potrzebują paszportów, a to również dodatkowy wydatek. Innymi plusami urlopu w Polsce są: możliwość poznawania ojczyzny (jej historii, kultury, tradycji), stosunkowo krótka droga do celu oraz bogaty wybór atrakcji. Niewątpliwie wartością dodaną pobytów w Polsce jest, unikanie całej procedury związanej z pandemią.

W zależności od tego, jak lubimy spędzać czas: aktywnie czy leniwie, warto wybrać takie miejsce, które posiada wszystkie niezbędne udogodnienia dla komfortowego i pełnego wygód wypoczynku z dziećmi, atrakcje na miejscu i w okolicach oraz znajduje się w świetnej lokalizacji. Takim znakomitym miejscem jest zlokalizowany na granicy Warmii i Mazur w miejscowości Kołatek k. Olsztynka – Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Mierki KORMORAN. Ośrodek zajmuje rozległy teren o powierzchni 18ha i zlokalizowany jest nad Jeziorem Pluszne. W swojej ofercie posiada pokoje hotelowe oraz apartamenty (wszystkie z tarasami i widokiem na jezioro), kryty basen, SPA ze strefą wellness, piaszczystą plażę z leżakami do dyspozycji Gości, Restaurację Panorama i Bar Cava, plac zabaw i wewnętrzną salę zabaw z której można korzystać w razie pogorszenia pogody oraz wypożyczalnię sprzętu sportowo-rekreacyjnego.

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Mierki Kormoran jest hotelem, który przyciąga ze względu na wspaniałą lokalizację, doskonały dojazd (190 km z Warszawy), smaczną i domową kuchnię oraz atrakcje, z których można korzystać nie zważając na pogodę. Nie podważalnym atutem tego miejsca jest otaczająca go przyroda z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi.

Wakacje w takim miejscu to prawdziwa frajda zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców!

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Kormoran Mierki
Kołatek 2
11-015 Olsztynek

Recepcja:
tel. 89 519 51 00
email: [email protected]

Dodaj ogłoszenie