Wakacyjna Trasa Dwójki odwiedzi Koszalin. Na scenie wystąpią uwielbiani artyści muzyczni

Materiał informacyjny TVP
Wspaniała wiadomość dla koneserów dobrej muzyki. W pięknej scenerii amfiteatru w Koszalinie odbędzie się niezwykły koncert gwiazd. Już w najbliższą niedzielę 25 lipca nadmorski kurort wypełnią wspaniałe dźwięki. Usłyszymy najgłośniejsze przeboje muzyczne w wykonaniu uwielbianych artystów. Wszystko to w ramach wydarzenia Wakacyjna Trasa Dwójki. Koncert będzie transmitowany na żywo, na kanale TVP2. Start punktualnie o godzinie 20:40.

*

To będzie piąty z dziesięciu zaplanowanych koncertów, które odbędą się w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Po Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu i Płocku przyszła pora na piękny Koszalin. Organizatorzy podali właśnie repertuar muzyczny, który mówi jedno - to będzie wyjątkowy wieczór przed koszalińskim amfiteatrem! Szykuje się prawdziwa plejada gwiazd w klimacie beztroskich, słonecznych wakacji. Jesteśmy pewni, że będzie to niezapomniany czas, zarówno przed sceną w Koszalinie, jak i telewizorami. Na mieszkańców i przybyłych gości czekają też niespodzianki.

Koszalin stolicą dobrej zabawy
Emocje nie zdążyły jeszcze opaść po ostatnim koncercie w Płocku, a już musimy przyszykować się na kolejną dawkę muzycznych uniesień. W te wakacje Wakacyjna Trasa Dwójki przemierza Polskę wzdłuż i wszerz. Koncerty grane przez najlepszych artystów są prawdziwym hitem tego lata! Miasta wypełniają najlepsze brzmienia. Mieszkańcy i przybyli goście wspólnie śpiewają gorące przeboje i podziwiają kolorowe i energiczne show, które prezentowane jest na scenach. Niebawem będą mogli tego doświadczyć przybyli do Koszalina, gdzie w niedzielę 25 lipca zaplanowano wielkie wydarzenie. Mówi się, że będzie to jeden z najlepszych koncertów ostatnich czasów i wyjątkowe spotkanie uwielbianych przez Polaków muzyków.

Na scenie ulubione gwiazdy
Kogo zobaczymy i usłyszymy 25 lipca w Koszalinie? Rozbrzmi gorąca „Lambada nad brzegiem morza” w wykonaniu Zenka Martyniuka. Usłyszymy przebój „Iść, ciągle iść, w stronę słońca” w interpretacji Izabeli Trojanowskiej. Serialowy ulubieniec pań – Mikołaj Krawczyk - zaśpiewa „Wakacje z blondynką” i „Lata 2000”. To nie koniec niespodzianek. Miasto wypełni przebój ,,Już nie ma dzikich plaż”, który śpiewała niegdyś Irena Jarocka. W Koszalinie utwór ten usłyszymy w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej.

„Mamma Mia” i ,,Jesteś szalona”
W Koszalinie będziemy podziwiać również żywiołową, a przy tym piekielnie utalentowaną włoską gwiazdę In-Grid. Artystka zaśpiewa swoje największe przeboje „Mamma Mia”, „Ina tango”, „Millord” i „Tu Es Foutu”. Atmosferę dodatkowo podgrzeje przebój „Light me up” w wykonaniu Gromee. Na scenę wkroczy również Carla Fernandes – energiczna wokalistka o polsko-latynoskich korzeniach. Zaśpiewa najgorętsze światowe przeboje, w tym „Let’s get loud” z repertuaru J.Lo oraz „Dare”, hit oryginalnie wykonywany przez Shakirę. Kolejną niespodzianką jest występ grupy Boys. Usłyszymy ich hity „Miłość jak piorun” i „Jesteś szalona”. Long Junior zaśpiewa „Bądź moją królową”, Luka Rossi wystąpi z przebojem „A Ty bądź”. Mistrz romantycznych poruszeń, Zenek Martyniuk, wykona „Pragnienie miłości”, „Oczarowałaś mnie” i uwielbiane przez publikę „Oczy zielone”.

Konkursy i nagrody dla widzów
Koncert poprowadzi niezwykle temperamenty duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Back-stage we władanie wezmą: Izabella Krzan i Norbi. Nie zabraknie niespodzianek dla widzów TVP2. Organizatorzy przygotowali interaktywne konkursy i ciekawe zabawy. To doskonała okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Autorzy najciekawszych produkcji otrzymają atrakcyjne nagrody.

Koncertowa Polska
Na trasie rozśpiewanej ekipy Dwójki znajduje się jeszcze kilka miast. Uwielbianych przez publiczność artystów usłyszymy także w Augustowie (1 sierpnia), Kielcach (8 sierpnia), Ostródzie (15 sierpnia), Chełmie (22 sierpnia) oraz w Sopocie (29 sierpnia), kiedy to odbędzie się wielki finał wakacyjnej uczty muzycznej.

Wideo

Materiał oryginalny: Wakacyjna Trasa Dwójki odwiedzi Koszalin. Na scenie wystąpią uwielbiani artyści muzyczni - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie