Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Polska informatyczka, strzelczyni, uczestniczka Igrzysk...

Warszawa na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Sportowcy związani ze stolicą z szansami na medale

Aleksandra Jarmolińska

Polska informatyczka, strzelczyni, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, specjalizująca się w konkurencji skeet. Zdaniem ekspertów, Aleksandra Jarmolińska może być jedną z tych zawodniczek, które są w stanie sprawić dużą niespodziankę podczas tegorocznego turnieju. Warto podkreślić, że strzelczyni odnosiła spore sukcesy jako juniorka. W 2008 roku została indywidualną mistrzynią Europy, a z drużyną zajęła 3 miejsce. W 2009 roku została indywidualną wicemistrzynią Europy, drużynową mistrzynią oraz brązową medalistką mistrzostw świata w drużynie, a w 2010 roku brązową medalistką mistrzostw Europy w drużynie. Aleksandra Jarmolińska urodziła się w Warszawie i jest członkiem stołecznego klubu CWKS Legia Warszawa. Obecnie zajmuje szóste miejsce w światowym rankingu. Swoje zmagania w Tokio zawodniczka rozpocznie 25 lipca o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Magda Linette i Magdalena Fręch zagrają w środę w Madrycie. Dobre wieści dla kibiców!

Polecamy

Zastrzyki na cukrzycę to nie wszystko. Tak zwiększysz skuteczność leczenia

Z warszawskiego Ratusza odchodził w cieniu skandalu. Teraz wygrał wybory w Raciborzu